Petr Suchoň promluvil o roli otce, syn Sebastian brzy oslaví první narozeniny. Moderátor pak řekl ohledně druhého dítěte, že je v tom biologický zádrhel

Moderátor Petr Suchoň s manželkoi Klárou a synem Sebastianem
Moderátor Petr Suchoň s manželkoi Klárou a synem Sebastianem
Foto: Se svolením Petra Suchoně
Markéta Prosová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 19. 5. 2022

Moderátorovi Petrovi Suchoňovi (38) a jeho půvabné manželce Kláře Koukalové (40) se v červenci loňského roku narodil syn Sebastian. Šťastný pár už nyní chystá velkou oslavu jeho narozenin. Slavný tatínek promluvil pro ŽivotvČesku.cz i o tom, zda plánuje svému prvorozenému synkovi pořídit sourozence. "Z biologického hlediska nejdeme do ofenzívy, ale ani defenzivy," řekl s úsměvem sympatický moderátor a následně věc rozvedl.

Za dva měsíce tomu bude rok, kdy diváky oblíbený moderátor Petr Suchoň přivítal na světě svého prvorozeného syna. Chlapeček dostal krásné jméno Sebastian. Výrazná tvář televizního zpravodajství už se připravuje na oslavu šťastného výročí.

"My budeme slavit už dnes. Protože jsme si řekli, že budeme slavit každý měsíc v den, na který připadá jeho narození, a to je 19. den v měsíci. Takže mírně budeme slavit, ale velká oslava bude až za dva měsíce," prozradil s úsměvem sympatický »spíkr« pro ŽivotvČesku.cz, jak to ohledně oslav rozkošného syna doma mají.

Jeden z nejslavnějších českých tatínků se zároveň netají tím, že si otcovství užívá se vším všudy a rozhodně se nevyhýbá péči o syna. Pokud může, tak přiloží ruku k dílu a péči o dítko a domácnost nenechává jen na bedrech manželky Kláry. Petra Suchoně ale zaměstnává i časově náročné moderování několika pořadů, což si vybírá svou daň. Redakce ŽivotvČesku.cz mu položila dotaz, jak ho necelý rok v roli otce změnil.

"Zhubnul jsem trošku, protože být tátou je dřina, což je ale nejkrásnější dřina na světě. Emocionálně mě ale ta role zklidnila. Býval jsem temperamentnější, ale teď věci prožívám více v klidu, protože být tátou je zároveň i zodpovědná role, kdy se člověk musí více ovládat, být trpělivý a dost si to užívám," popsal pro ŽivotvČesku.cz Petr Suchoň.

To, zda svou rodinu společně se svou půvabnou ženou ještě rozšíří, nechává na osudu. "Ohledně dalšího potomka se s manželkou ničemu nebráníme, ale zcela upřímně řeknu, že jsme ve věku, kdy mně je 38 let a mojí ženě o dva roky více, takže z biologického hlediska nejdeme do ofenzívy, ale ani defenzivy, ale ani nic neplánujeme, takže ani nelze nic vyloučit. To je na tom životě to nejkrásnější, že se věci prostě dějí," dodal s úsměvem charismatický moderátor pro ŽivotvČesku.cz

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.