Petr Suchoň se stal tatínkem. Syn dostal jméno Sebastian. Moderátor popsal první pocity štěstí

Petr Suchoň a Klára Koukalová mají syna
Petr Suchoň a Klára Koukalová mají syna
Foto: Se svolením Petra Suchoně
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 19. 7. 2021

Moderátor Petr Suchoň (37) a jeho partnerka Klára Koukalová (39) se stali rodiči. Radostnou novinku oznámil pár na sociální síti. Chlapeček jménem Sebastian i maminka se těší dobrému zdraví. "Vše v pořádku! Míry 3,34 kilogramů a 50 centimetrů," uvedl novopečený tatínek Petr Suchoň pro ŽivotvČesku.cz s tím, že nyní si hodlá užívat první společné chvíle se synem.

Petr Suchoň na začátku června oznámil, že jeho manželka Klára Koukalová čeká miminko a brzy se stane poprvé otcem. Vytoužená chvíle nadešla a bývalá profesionální tenistka přivedla na svět chlapečka, který dostal jméno Sebastian.

Novopečení rodiče se synkem pochlubili na sociální síti. "Máme syna Sebastiana. Vše v pořádku! Míry 3,34 kilogramů a 50 centimetrů," potvrdil pro ŽivotvČesku.cz šťastný otec Petr Suchoň s tím, že dnes už se novinářům věnovat nebude, protože si chce užívat první společné chvíle se synem.

Po odchodu ze zpravodajské relace se zdálo, že k Petru Suchoňovi se štěstěna obrátila zády. Opak je ale pravdou a moderátor nyní prožívá nejšťastnější období v životě každého rodiče.

Krásné jméno Sebastian rodiče měli vybrané dlouho předtím, než vůbec věděli, že budou mít miminko. "My jsme vlastně měli shodu ještě dříve, než jsme počali. Už od prvních měsíců našeho vztahu bylo jméno pro kluka vybráno," řekl pro ŽivotvČesku.cz novopečený tatínek.

Před příchodem syna na svět se moderátor těšil, že zužitkuje nejen své zkušenosti, ale pochytí i pár cenných rad. "Samozřejmě mám i obavy, abych vše dobře zvládal. Já tedy asi umím dítě chovat, asi budu umět přiložit ruku k dílu, až se bude později maličký krmit, něco jsem si prožil se synovcem, se kterým jsem jeho první roky života byl intenzivně. Věřím, že tyto návyky opráším, ale určitě budu naslouchat radám, které dostanu v porodnici nebo od babiček," dodal Petr Suchoň pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.