Petr Suchoň už opět září na obrazovce. Trest jsem přijal, omluvil se, jedeme dál, říká moderátor

Moderátor Petr Suchoň
Moderátor Petr Suchoň
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 10. 12. 2020

Petr Suchoň (36) je oblíbenou tváří nejsledovanější tuzemské komerční stanice. Po incidentu během rozhovoru s prezidentem České lékařské komory Milanem Kubkem (52), přišla ze strany domovské televize měsíční »stopka«. Sympatický moderátor je ale už zpět a pro ŽivotvČesku.cz prozradil, že obavy z toho, že by se do pozice televizního moderátora nevrátil, neměl.

"Těšil jsem se zpět na obrazovku a uteklo to. Nebál jsem se, že bych se nevrátil na obrazovku, to ne," prozradil moderátor pro ŽivotvČesku.cz, že si opět práci před kamerou užívá.

Před více než měsícem se nešťastně dostal během rozhovoru v živém vstupu hlavní zpravodajské relace do konfrontace s prezidentem České lékařské komory Milanem Kubkem. Od vedení přišel měsíční distanc, ale nakonec ruch kolem skandálu opadl a vše se zase uklidnilo. Navíc se Petr omluvil, což ocenili nejen diváci, ale i sám Kubek.

"Trest přišel, omluvil jsem se, omluvila se televize, přijal jsem to, že nemohu vysílat a věřím, že jedeme dál," dodal pro ŽivotvČesku.cz talentovaný moderátor, který má velké sympatie diváků, a je velmi rád, že se na obrazovku vrátil.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.