Petr Vojnar slaví půlkulatiny. Prozradil, čím ho partnerka překvapila

Petr Vojnar slaví 9. března 45. narozeniny
Petr Vojnar slaví 9. března 45. narozeniny
Foto: nextfoto.cz

Významným dnem je 9. březen pro moderátora a herce Petra Vojnara (45), který slaví půlkulaté 45. narozeniny. Především poslední týdny pro něj sice nebyly zrovna lehké ze zdravotního hlediska, protože musel podstoupit akutní operaci žlučníku. Rekonvalescence je dlouhá a náročná, ale aktuálně se cítí lépe a pro ŽivotvČesku.cz prozradil, jestli proběhne narozeninová oslava, jaké přání se mu splnilo a co ho překvapilo. "Dostal jsem spoustu přání od spousty lidí, se kterými jsem sto let nemluvil nebo nekomunikoval," řekl.

Petr Vojnar se dostal do povědomí jako člen skupiny T-Boyz, která byla velmi populární na konci 90. let. Televizní diváci ho mohli sledovat také po boku moderátora Jiřího Krampola (82) v pořadu Nikdo není dokonalý a od května 2010 působí na populárním kanále YouTube, kde se zaměřuje na vloggování a parodie. 9. března slaví významné 45. narozeniny, ale žádná velká oslava se konat nebude.

"Jelikož se spojily dvě unikátní věci – jedna je lockdown a druhá je ještě pořád moje rekonvalescence po operaci žlučníku a zánětu slinivky, tak nějaká oslava neproběhne. Navíc mám doma čtyřleté dítě (syna Sebastiana, pozn. red.), proto pro mě nějaké oslavy nemají význam. Budu s ním a s partnerkou, která se mi snažila vyrobit nějaký dort, který bych si přes svoji tvrdou dietu mohl dát a neumřít. Abych řekl pravdu, nikdy jsem moc na oslavy netrpěl. Dostal jsem spoustu přání od spousty lidí, se kterými jsem sto let nemluvil nebo nekomunikoval, ale to je asi tak vše. Je to pro mě normální den," řekl Petr Vojnar pro ŽivotvČesku.cz s tím, že se mu splnilo narozeninové přání a dostal mikrovlnku.

"Kvůli přísné dietě po operaci mám hodně omezený okruh toho, co můžu jíst. I kdybych ale uměl vařit, tak to na žádné vyváření není. Proto mám novou kvalitní mikrovlnku, abych si mohl jídlo ohřívat," prozradil sympatický moderátor a čerstvý pětačtyřicátník pro ŽivotvČesku.cz.

Nejhorší chvíle po operaci má už snad za sebou a i když se cítí mnohem lépe, komplikace se slinivkou bývají vleklé a vyžadují trpělivost a pevnou vůli.

"Problém u slinivky je, že si dělá, co chce. A není na ni bohužel žádný podpůrný plán. Takže až se rozhodne, že bude fajn, tak se tak stane. Zatím se můj stav podle mě den po dni zlepšuje, akorát jsou s tím starosti ve smyslu, že nikdo neví, kdy to bude v pořádku. Člověk musí postupně zkoušet věci, které nesmí a zjišťovat, jestli už je může, nebo ještě ne", dodal Petr Vojnar pro ŽivotvČesku.cz.

Počet případů koronaviru v zemi za dobu epidemie od loňského března překročil 1,6 milionu....

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.