Petr Zvěřina chce dítě a hledá tuto ženu: Musí být zrzka a tolerantní, popsal

Hvězda reality show Petr Zvěřina
Hvězda reality show Petr Zvěřina
Foto: Nextfoto.cz
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 2. 5. 2021

Petr Zvěřina (43), kterého si lidé pamatují ze slavné reality show odehrávající se ve vile, býval bouřlivákem. Nyní si povoláním diskžokej, kterého vládní restrikce přiměly k práci taxikáře, hledá ženu, se kterou by se mohl usadit. Popsal, jaké vlastnosti by měla ideální partnerka mít. Jeden požadavek hodnotou převažuje nad ostatními. "Hlavně musí mít velké pochopení a být věrná, protože nesnáším nevěru," řekl Petr Zvěřina pro ŽivotvČesku.cz.

Petr Zvěřina si v minulosti prošel nepříjemným rozchodem, když mu zkrachovalo manželství a rozvedl se nyní už s exmanželkou a modelkou Nikolou. Dnes už je s rozpadem vztahu vyrovnaný a do budoucna si hledá novou partnerku, která by mu byla životní láskou a oporou. Specifikoval, jakou ženu by si ideálně představoval.

"Teď mě baví zrzavé ženy. Měla by být štíhlá a vysoká, aby měřila aspoň 170 centimetrů, ale malé také nejsou špatné. Chci dítě, takže hledám budoucí matku svých dětí," řekl Petr Zvěřina pro ŽivotvČesku.cz, co po budoucí partnerce požaduje a jak si ji sám představuje.

Petra poznali televizní diváci v roce 2005 jako bouřliváka v reality show VyVolení, ve které bojoval ve vile spolu s dalšími účastníky o pohádkovou výhru 10 milionů korun. Tu ale nakonec získal jeho protivník Vladko Dobrovodský, Zvěřina ale díky výroku, že na »Václavák nepřijel na babetě«, proslul.

Kus bouřliváka v sobě Petr Zvěřina stále má. Určité vlastnosti mají při hledání druhé polovičky převahu nad jinými. "Hlavně musí mít velké pochopení a být věrná, protože nesnáším nevěru," doplnil účastník dříve populární reality show pro ŽivotvČesku.cz.

Dlouhou dobu byla přítelkyně herce Maroše Kramára (62) trochu paní »Columbová«. Ve společn...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu