Petr Zvěřina je po akutní operaci. Řekli mi, že žádné zítra už být nemusí, svěřil bouřlivák z VyVolených

Hvězda reality show Petr Zvěřina
Hvězda reality show Petr Zvěřina
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 31. 5. 2021

Petr Zvěřina (43), kterého si televizní diváci pamatují z reality show, jež se odehrávala ve vile, skončil v nemocnici. Na sociální síť umístil snímek, na kterém leží v Motole a další informace nerozvedl. "V pátek mě doktor poslal do nemocnice a tady mi řekli, že jdu hned na sál, nebo že žádné zítra už být taky nemusí," uvedl Petr Zvěřina pro ŽivotvČesku.cz s tím, že místo na své zdraví myslel na práci.

Petr Zvěřina, který se proslavil hláškou, že na Václavák nepřijel na babetě, musel být hospitalizovaný. Účastník dříve populární reality show VyVolení, v níž soutěžící ve vile bojovali o astronomických 10 milionů korun, musel podstoupit operační zákrok. Na sociální síti ukázal foto z nemocnice a pro ŽivotvČesku.cz přiblížil, co se mu stalo.

"Ležím v Motole. Místo na zdraví jsem myslel spíš na práci. Dělám na připravovaném seriálu a když jsme měli pět dní volna, tak jsem místo toho, abych doléčil angínu, vzal dva dny práce na reklamě, což se točilo v exteriéru na Máchově jezeru," popsal počátek svých potíží Petr Zvěřina pro ŽivotvČesku.cz.

Na natáčení v exteriéru se bývalý účastník reality show přestal cítit v pořádku. "Ve čtvrtek mi bylo tak zle, že jsem musel skončit dřív. V pátek mě doktor poslal do nemocnice a tady mi řekli, že jdu hned na sál, nebo že žádné zítra už být taky nemusí. Vzali mi mandli a teď se dávám dohromady," vysvětlil pro ŽivotvČesku.cz někdejší televizní bouřlivák.

Nepříjemnou situaci lékaři pomohli Petru Zvěřinovi vyřešit, on sám se nyní místo práce musí soustředit především na své zdraví.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.