Petr Zvěřina promluvil o tom, jak prožíval úspěch po šmírovací reality show VyVolení, a svěřil se, jak moc se už těší na roli otce

Hvězda reality show Petr Zvěřina
Hvězda reality show Petr Zvěřina
Foto: Nextfoto
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 16. 6. 2022

Od vysílání první řady VyVolených letos v létě uplyne 17 let. Jedním z nejvýraznějších účinkujících byl i Petr Zvěřina (44), jenž se proslavil hláškou, že nepřijel do Prahy na babetě. Nyní zavzpomínal na bouřlivé období, které po ukončení reality show následovalo, a následně promluvil o tom, jak momentálně žije, a řekl, že by se moc rád stal rodičem. "Zatím jsem to ale dotáhl na jeden rozvod a tři psy," uvedl s úsměvem pro ŽivotvČesku.cz.

V roce 2005, když TV Prima začala vysílat první řadu Vyvolených, nikdo nečekal, jaký úspěch to bude. Finále na televizních obrazovkách sledovalo 2,2 milionu lidí. Jednou z nejvýraznějších osobností zmíněné reality show byl Petr Zvěřina. A právě on na Vyvolené zavzpomínal.

Mimochodem prozradil, že kontakt s nikým z vily neudržuje. "Před pár dny jsem se úplně náhodou potkal s Rosťou Alkou a bylo to super. I po těch letech jsme si měli co říct a byla legrace. Jinak ale ve vile žádná velká přátelství nevznikala. I když byl pobyt intenzivním zážitkem, byli tam různí lidé, navíc z celé republiky," řekl známý dýdžej redakci ŽivotvČesku.cz.

Po skončení reality show se z účinkujících staly celebrity. "Bylo to nezapomenutelné, nečekané. Jen si myslím, že slavní by měli být lidé, co dokázali mnohem víc, než že jen byli zavření v papírové krabici," vyjádřil svůj názor na popularitu lamač dívčích srdcí.

Nyní pracuje hlavně ve filmovém odvětví. "Pro slovenskou StarDance jsem připravoval dekorace, na filmu Amerikánka jsem zase pracoval jako rekvizitář. Nyní mě čeká práce u jednoho amerického filmu, kde budu dělat nákupčího. To mě baví nejvíc. Jezdím nejprve po lokacích a pak po obchodech a sháním vhodné rekvizity," popsal rodák z Prahy pro ŽivotvČesku.cz čemu se nejvíce věnuje.

Ani na profesi dýdžeje ale nezanevřel. "Bohužel už na to nemám moc času. U filmu nebo reklam jsou 12hodinové směny, to už se nedá stíhat. Dokonce jsem musel odmítnout vystoupení na zahraničních porno Oscarech. Ale doma hraju pořád, abych nevyšel ze cviku, a sleduju trendy," svěřil se vytížený diskžokej, jenž se věnuje i hraní na svatbách.

Po pracovní stránce se mu daří dobře a nyní začíná také více přemýšlet o rodině. "Nic neplánuji, to do života přináší jen zklamání. Ale sám cítím, že bych děti chtěl. Poslední dobou si víc všímám lidí s miminky nebo s kočárkem," promluvil bývalý »VyVolený« pro ŽivotvČesku.cz o tom, že by se roli otce nebránil.

Sám ale ví, že to není úplně jednoduché. "Byl bych hlavně rád, aby děti žily v úplné rodině. Já to štěstí měl, rodiče spolu byli 4O let, a tak je mi líto těch, kteří to tak nemají," narážel na fakt, že je v dnešní době mnoho rodin nekompletních.

O své budoucnosti má ale jasno. "Jsou dva způsoby, jak prožít život. Buď se stanete rodiči a předáváte dál skrze děti své zkušenosti, nebo hledáte naplnění v práci či třeba charitativní činnosti. Já si život bez dětí neumím představit, ale zatím jsem to dotáhl na jeden rozvod a tři psy" promluvil o rodičovství pro ŽivotvČesku.cz Petr Zvěřina s tím, že ale nebude nic prozrazovat o svém milostném životě.

Reality show VyVolení spočívala v tom, že se do jedné vily nastěhovalo patnáct lidí, kteří tam spolu pobývali 24 hodin denně. Následně pak každý týden jeden z nich musel na základě hlasování diváků odejít. Vítězem první řady se stal kuchař Vladko Dobrovodský (44), který si odnesl ceny v hodnotě 11 milionů korun.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.