Reklama:

Petra Kolečka miluje už i pes Denisy Nesvačilové. Herečka odhalila momentku ze soukromí

Denisa Nesvačilová a Petr Kolečko
Denisa Nesvačilová a Petr Kolečko
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 15. 3. 2023

Na veřejnosti sice Denisa Nesvačilová (31) a Petr Kolečko (38) vytrvale odmítají potvrdit, že již nějakou dobu tvoří pár, veškeré okolnosti ale hovoří o opaku. Herečka nyní odhalila závoj tajemna a na sociální síti ukázala snímek, na kterém si známý scenárista hraje s jejím psem, který je z parťáka viditelně nadšený. I přes to, že první měsíce vztahu bývají obyčejně zalité sluncem, měla by se podle psychologa Jeronýma Klimeše (55) mít raději na pozoru. Pro ŽivotvČesku.cz totiž uvedl, že by krásná zrzka mohla skončit podobně, jako tomu bylo u předchozích dvou matek Kolečkových dětí, které již v životě stačil opustit.

Reklama:

Na předávání Českých lvů Petr Kolečko novinářům vytrvale tvrdil, že nikdy veřejně neřekl, že by s Denisou Nesvačilovou měl skutečně vztah. Stejně tak ona sama s úsměvem veškeré spekulace vyvracela. Na první pohled bylo přitom z řeči jejich těl patrné, že mezi nimi probíhá více než pouze přátelství.

Reklama:

Poté, co se na veřejnost dostaly podrobnosti o krvavém incidentu, po kterém Petr Kolečko skončil na chirurgii, aby mu sešili pořezanou ruku, poskytla pohledná herečka veřejnosti zcela jiný pohled na to, jak vypadá její vztah s nadaným scenáristou, který se proslavil především několika komediálně laděnými seriály, kupříkladu Most! nebo v poslední době Iveta.

Na sociální síti Instagram totiž Denisa Nesvačilová ukázala momentku, na které si Petr Kolečko vleže na podlaze hraje s jejím psem Čestmírem, přičemž oba dva vypadají, že se při tom výborně baví.

Ještě nedávno přitom soužití mediálně velmi sledované dvojice zdaleka tak harmonicky nepůsobilo, a to zvláště poté, co před pár týdny pár prožil drama na ostří nože. Nešťastná událost se stala dramatem také pro sousedy, kteří z bytu dvojice osudného večera slyšeli hluk a křik natolik silný, že pro jistotu raději zavolali bezpečnostní složky. Část hádky, během které Denisa Nesvačilová naplno projevila svůj temperament, se totiž měla odehrát také na balkoně.

"Byl bych nerad, aby se z toho dělala nějaká senzace. Byla to spíš nešťastná shoda okolností. Denisa vyndávala myčku, s temperamentem sobě vlastním mi něco vysvětlovala, já ji chytil za ruku a nevšiml jsem si, že v ruce drží nůž, tak jsem se bohužel pořezal na ruce," popsal redaktorům deníku Blesk.cz scenárista, jak k jeho zranění došlo.

Kvůli krásné zrzce loni Petr Kolečko opustil partnerku Anetu Vignerovou (35) a syna Jiříka. Následně se pokoušel vztah s ní slepit, aby byl následně přistižen, že se s Denisou Nesvačilovou opět stýká. Poté mu právem rozzlobená matka jeho syna dala definitivně vale a Vánoce již strávila jako single.

Redakce před časem oslovila špičkového psychologa Jeronýma Klimeše (55), který poukázal na nejpravděpodobnější důvod, který za Kolečkovými vztahovými veletoči stojí. Podle něj by se i Denisa Nesvačilová měla raději mít na pozoru.

"To jsou ti chlapi, když jsou nespokojení ve vztahu, tak to řeší změnou »lokálu«. Pokud mu je 38 let, tak vidíme, že to za tu dobu stačil otočit několikrát. Takže tady jde o to, že i když nevíme, co je tam za problém, tak ten problém tam ale je. Je zjevné, že vztah, i když jsou v něm děti, nebere jako závazek, který je potřeba dotáhnout do konce, to je hlavní problém. Tihle muži vždy ten projekt načnou, ale pak ho nejsou schopni dotáhnout do konce. To znamená, že věrnost neberou jako nějakou hodnotu, druhá varianta je, že když jsou nespokojení, tak změní »lokál«," vysvětlil pro ŽivotvČesku.cz odbornou veřejností uznávaný psycholog.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: