Petra Paroubková odhalila, kdo je její nový partner. "Sexy mozek" nahradil řecký podnikatel, randí s ním od loňského léta

Petra Paroubková a Jiří Paroubek
Petra Paroubková a Jiří Paroubek
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 24. 4. 2024

Na konci září to bude rok, kdy se z Jiřího Paroubka stal potřetí ženáč. Vzal si po šesti a půl letech vztahu svou dlouholetou partnerku Gabrielu Kalábkovou. V současnosti není sama již nějaký čas ani jeho druhá exmanželka Petra Paroubková, která pro ŽivotvČesku.cz uvedla, že je ráda za to, s kým její exmanžel vstoupil do třetího manželství. Nyní však stále atraktivní blondýna částečně prozradila, kdo je její partner.

Říká se, že čas rány obrousí. To platí i v případě exmanželů Paroubkových, kteří od svého rozvodu, který byl plný »kotrmelců«, našli opět životní klid a společnou řeč na úrovni sousedských vztahů, a to zejména kvůli dceři, která se jim narodila v roce 2009. "Dnes jsou naše vztahy s Petrou korektní," potvrdil před pár dny Paroubek pro ŽivotvČesku.cz. 

Petra Paroubková si před časem našla nového partnera, stejně tak ani její exmanžel nezůstal sám. Po rozpadu manželství začal totiž tvořit partnerskou dvojici s Gabrielou Kalábkovou, s níž ve druhé polovině loňského roku uzavřel své třetí manželství. »Ano« si řekli ve Vraném nad Vltavou.

"Samozřejmě jim oběma přeji štěstí a jsme s dcerou rády, že si Jirka vzal Gábinu, se kterou máme obě skvělé vztahy," uvedla pro ŽivotvČesku.cz krátce po obřadu Petra Paroubková, která se do paměti lidí mimo jiné zapsala velmi zajímavým výrokem, když svého exmanžela v minulosti označila za »sexy mozek«. Jde však o časy minulé.

Bývalá žena někdejšího předsedy vlády totiž poskytla rozhovor portálu iDnes.cz, v němž se rozpovídala o svém současném partnerovi. Uvedla, že jde o dlouholetého kamaráda (zmíněné periodikum ho označilo za řeckého podnikatele, pozn. red.).

"Nechtěla bych ho specifikovat, ale má svůj byznys, který úspěšně dělá v Řecku. Známe se dlouho a loni na konci léta vzniklo z přátelského vztahu něco víc," vylíčila Petra Paroubková s tím, že jde o člověka, s nímž si má co říct a důvěřuje mu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.