Petra Suchoně čeká rozhovor se šéfem ČLK Milanem Kubkem. Těším se, očekávám trošku adrenalin, říká moderátor

Moderátor Petr Suchoň
Moderátor Petr Suchoň
Foto: Se svolením FTV Prima
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 8. 8. 2021

Patří mezi oblíbené televizní osobnosti, a tak není divu, že se znovu vrací na obrazovky po konci na nejsledovanější tuzemské komerční stanici. Petra Suchoně (37) čeká premiéra nového zpravodajského pořadu na TV Prima, kam přešel, a jeho prvním hostem bude prezident ČLK Milan Kubek (53). "Jestliže nějaký náš rozhovor v minulosti nedopadl podle mých nebo jeho představ či vyvol nějakou kontroverzi, to už k naší práci zkrátka patří. Aby pan Kubek dostal »stopku« jenom proto, že pořad moderuje Suchoň – to v žádném případě," řekl moderátor pro ŽivotvČesku.cz.

Před necelými třemi týdny se stal pyšným tatínkem syna Sebastiana, kterého má s manželkou Klárou Koukalovou (39). Nyní se však vrací k pracovním povinnostem a představí se jako nová tvář druhé nejsledovanější komerční stanice. Už v pondělí ho čeká první vysílání zpravodajského pořadu, kde bude zpovídat osobnosti z odborných oblastí – prvním hostem bude prezident České lékařské komory (ČLK) Milan Kubek. S ním měl sympatický moderátor v minulosti »ostřejší« rozhovor, kvůli němuž dostal měsíční pauzu na konkurenční televizi, kde pracoval.

"Nervozitu necítím, ale zodpovědnost ano, menší »mravenčení« v podbřišku tam je. Asi očekávám trošku adrenalin a mám zdravou trému, která mě drží ve střehu," vyjádřil se Petr Suchoň pro ŽivotvČesku.cz s tím, že z rozhovoru se zkušeným lékařem a šéfem ČLK Milanem Kubkem obavy nemá.

"Naopak jsem velmi rád, že přijal pozvání a těším se na to. Pořad Nový den by měl zvát výrazné hosty – ať už vyvolávají pozitivní, nebo negativní emoce. Ale hlavně osobnosti, které mají co říct. Pan prezident České lékařské komory Kubek je jednou z nejvýraznějších tváří doby covidu. Lidé se s jeho názory mohou ztotožňovat a nemusí, ale poslouchají je. Přesně takoví hosté do pořadu stoprocentně patří a právě i proto se těším. A jestliže nějaký náš rozhovor v minulosti nedopadl podle mých nebo jeho představ či vyvol nějakou kontroverzi, to už k naší práci zkrátka patří. Aby pan Kubek dostal »stopku« jenom proto, že pořad moderuje Suchoň – to v žádném případě. Hosty jako pan Kubek v pořadu chci a myslím si, že to chtějí i televizní diváci," uzavřel moderátor a otec prvorozeného syna pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.