Phoebe z Přátel: Lisa Kudrowová má syna, ze kterého vyrostl fešák. Není herec a nemá rád slavný seriál

Herečka Lisa Kudrowová
Herečka Lisa Kudrowová
Foto: Profimedia.cz

Děti slavných rodičů se většinou vydávají v jejich stopách a mnohdy využívají jejich popularity a vlivu, aby získaly větší šanci se prosadit. Opakem je syn herečky Lisy Kudrowové (57), který nejenže nevyužil matčiny slávy pro vlastní hereckou kariéru, ale ve svých 16 letech nepatřil mezi fanoušky fenoménu televizního vysílání Přátelé, kde jeho matka ztvárnila postavu Phoebe Bufetové. Julian Murray Stern (22) za poslední roky dospěl a díky svému vzhledu a charismatu se stal lamačem dívčích srdcí.

Americká hvězda seriálu Přátelé, celým jménem Lisa Marie Diane Kudrowová, je pyšnou matkou syna Juliana Murrayho, kterého má s manželem a reklamním ředitelem Michelem Sternem (63). Za něho se provdala v roce 1995 a v květnu 1998 přivedla na svět prvorozeného a jediného syna, který dostal jméno latinského původu, které znamená mladistvý nebo také nebeský otec. Druhé jméno Murray pak pochází se skotské literatury a znamená lord nebo pán.

Mladý muž se nevydal stejnou cestou jako jeho slavná matka. Už jako dospívající byl podle Lisy Kudrowové velkým myslitelem a intelektuálem, který se mohl specializovat především v oboru filozofie, jak uvedl web Thethings.com. "Myslím si, že jsem odvedl dobrou práci, když jsem do něj vložil správnou míru strachu. Díky tomu je nezávislým a dobrým člověkem," vyjádřil se k synovi otec Michel Stern v televizní show moderátora Jimmyho Kimmela (53).

S matkou Lisou má velmi hezký vztah a přesto, že už je mu 22 let, stále s ní rád tráví čas, jako tomu bylo v dětství. Společnou činností, která je pro oba tradicí, je sledování komediálního seriálu Arrested Development amerického tvůrce Mitchella Hurwitze (57).

I když Julian Murray není fanouškem kultovního hitu Přátelé, byl mimo jiné i jeho součástí, protože v době natáčení Lisa Kudrowová otěhotněla. Pro seriál byla natolik důležitá, že scénáristé do dějové linky zasadili těhotenství Pheobe Bufetové, aby herečka mohla nadále natáčet a fanoušci tak nepřišli o svoji oblíbenou postavu. Julian Murray není sice herec, nicméně filmovému světu se nevyhnul. Je začínajícím režisérem, který pracoval na videoklipu Mind Made Up v rámci své absolventské práce na univerzitě. Mladík, který nikdy netoužil po sourozencích a rodičům to oznámil už jako malé dítě, vyrostl v pohledného muže, který si získává svým úsměvem a šarmem čím dál větší pozornost.

Řada milovníků fantasy snímků má v živé paměti kasovní hit Nekonečný příběh, jehož úspěchu...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.