Pierce Brosnan je po boku manželky šťastný už více než 20 let. Prozradil, co spolu řeší večer u lahve šampaňského

Herec Pierce Brosnan s manželkou
Herec Pierce Brosnan s manželkou
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 17. 5. 2022

Herec Pierce Brosnan (69) patřil obzvlášť v době, kdy hrál Jamese Bonda, mezi velké miláčky žen. On sám ovšem nikdy sukničkář nebyl. Už více než 20 let je ženatý s novinářkou Keely Shaye Smithovou (58), s níž má dvě děti. Bok po boku manželé zestárli, ale láska se z jejich životů nevytratila.

Pierce Brosnan a Keely Shaye Smithová se poznali v roce 1994 a od té doby z ní herec nemohl a dodnes nemůže spustit oči. Láska těchto dvou může být mnohým inspirací a rozhodně se nedá popřít, že právě tento pár je jedním z nejidyličtějších ve světě filmu. Za celé roky se totiž jeden z představitelů Jamese Bonda podle svých slov na jinou ženu ani nepodíval, a to ani když musel pracovně odjet.

"Kamkoliv jsem musel jet bez ní, stýskalo se mi. Nakonec to vždy dopadlo tak, že jsem jí koupil letenku, aby mohla přiletět a být se mnou. Prostě jsme si perfektně sedli. Našel jsem v Keely dokonalou ženu, a i kdybych procestoval svět a seznámil se se všemi ženami na něm, žádná by na ní neměla," řekl i po letech zamilovaný herec časopisu People.

Svatba Brosnana a krásné novinářky proběhla roku 2001 v Irsku a manželé od té doby neprošli žádnou krizí, která by je odloučila. Ba naopak se dodnes na veřejnosti chovají jako mladé hrdličky, drží se za ruce, objímají se, líbají se a obecně si projevují fyzickou náklonnost. I ze slov legendárního herce je jasné, že je zamilovaný možná ještě víc než na začátku vztahu.

"Miluji její vitalitu a vášeň. Když se na mě podívá, podlomí se mi kolena. Díky ní jsem takovým mužem, jakým jsem. Klíčem ke štěstí je pro nás kvalitně strávený společný čas. Rád si s manželkou večer sednu k láhvi šampaňského a povídám si s ní o tom, jaký jsme měli den," dodal Pierce Brosnan, pro kterého je manželka středobodem vesmíru.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.