Plavkové variace na Ibize v podání 166 cm vysoké Natálie Mykytenko: Asi jsem se tam měla narodit, pěla ódy na španělský ostrov

Autor: Instagram |
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 12. 9. 2023

Influencerka a hvězda reality show Svatba na první pohled Natálie Mykytenko (26) se vrátila ze své zřejmě poslední letní dovolené, kterou strávila na Ibize. Na svém Instagramu se kromě žhavých fotografií v plavkách »pochlubila« i tím, že poslední hodiny dovolené nebyly úplně ideální. Estetickými zákroky upravená blondýnka prochladla a léčí se doma pod dekou. Snímky z dovolené, na kterých Natálka vypadá jako modelka, se ale povedly na jedničku. O tom, že dceru v modelingu limituje výška, promluvila před časem pro ŽivotvČesku.cz Natálčina maminka Alena.

Natálka Mykytenko, která je známá především jako televizní nevěsta, si první zářijové dny užívala na jihu Evropy - konkrétně na španělské Ibize. Plavovláska, jež si nechala koncem minulého roku zvětšit rty, se pochlubila snímkem v rafinovaných plavkách s tygřím vzorem a na jejím těle lze pozorovat, že nenosí snad ani gram tuku navíc.

Nejde si také nevšimnout, že Natálka vystřídala za pobyt na její milované Ibize několik typů plavek. I o nich se influencerka zmiňuje ve svém příběhu na sociální síti Instagram, kde prohlašuje, že konkrétně Španělsko je pro ni srdcová záležitost právě díky obrovskému výběru plavek - její vyjádření si lze přehrát ve videu výše.

"Asi jsem se tam měla narodit nebo jsem tam žila v minulém životě, protože tam mají pro mě nejlepší plavky na světě," pěje ódy na jihoevropskou zemi Natálka, jež ale na konci pobytu onemocněla a aktuálně se snaží doma vyléčit. 

Televizní nevěsta, která má za sebou několik nevydařených vztahů, je aktuálně šťastná vedle partnera, se kterým se občas také pochlubí na svém profilu. Kromě dalších kvalit na něm jistě obdivuje i fotografické dovednosti. Rodačka z Ukrajiny totiž vypadá na snímcích v plavkách jako opravdová modelka. I když je její tělo dokonale pevné a vyrýsované, bohužel nepatří k vysokým a dlouhonohým ženám.

Pro ŽivotvČesku.cz tuto informaci prozradila Natálčina maminka Alena, jež se rovněž řadí k okouzlujícím, nýbrž ne úplně vysokým dámám. "Vždy nás limitovala výška, Natálka má jen 166 centimetrů," uvedla před časem starostlivá maminka, která měla s Natálkou velké plány - přála si, aby se prosadila v modelingu.

Natálka Mykytenko
Natálka Mykytenko
Foto: Nextfoto

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.