Po 4 dcerách konečně chlapec. Ewan McGregor má syna, kterého úspěšně tajil. Dostal jméno, které je i dívčí

Profimedia
Herec Ewan McGregor s partnerkou Mary Elizabeth Winsteadovou
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
klara.zankova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 28. 6. 2021

Když se v Hollywoodu podaří utajit těhotenství, je to zcela unikátní věc. Herec Ewan McGregor (50), který se proslavil jako Obi-Wan Kenobi v Hvězdných válkách nebo v kultovním snímku Trainspotting, dokázal před médii utajit požehnaný stav partnerky Mary Elizabeth Winsteadové (36). Překvapení přišlo ve chvíli, kdy jeho dospělé dcery ukázaly novorozeného bratříčka na sociálních sítích.

Slavné hvězdy jsou médii sledovány a pronásledovány často a každý jejich krok může zachytit některý z šikovných paparazzi. Ale v případě Ewana McGregora a jeho partnerky Mary Elizabeth Winsteadové se povedlo něco nevídaného. Její těhotenství a narození prvního společného potomka se jim podařilo udržet v tajnosti a pohlídat si soukromí. Až poté, co fotku s jejich synem zveřejnily na sociálních sítích dcery skotského herce – Clara (25) a Esther (19), které má společně ještě s Anouk (10) a Jamyan (20) s bývalou manželkou a producentkou Eve Mavrakisovou (55), svět se dozvěděl, že se stal pětinásobným otcem.

"Poznala jsem svého malého bratříčka, který vypadá jako pirát. Vítej v naší rodině, malý Laurie," napsala devatenáctiletá Esther McGregorová na svém instagramovém profilu, kde postovala fotku s miminkem v náručí. Nejstarší dcera Clara se vyjádřila také. "Vítej na světě, malý bratříčku. Gratuluji tátovi a Mary – tohle je nejkrásnější dar," sdělila. Jméno Laurie se pokládá za unisexové jméno, je tedy vhodné pro dívky i chlapce. Vykládá se jako vavřín – symbol vítězství a hojnosti.

Není to poprvé, co představitel Obi-Wana Kenobiho z Hvězdných válek něco před veřejností utajil. V roce 2006 s manželkou tajně adoptovali dceru Jamyanu a pět let nato pak další dceru Anouk. Po drsném rozvodu s Mavrakisovou, který byl definitivně uzavřen až v srpnu loňského roku, je šťastný po boku partnerky a herečky Mary Elizabeth Winsteadové, se kterou se dal dohromady v roce 2017 během natáčení televizního seriálu Fargo, kde si oba zahráli.

Pro rodáka ze skotského Crieffu je syn Laurie prvním potomkem mužského pohlaví, jinak má v životě včetně partnerky celkem pět žen. Přesto, že kvůli rozvodu s bývalou manželkou jeho dcery neměly Mary Elizabeth dvakrát v lásce, rodinné vztahy se napravily a narozením rozkošného Laurieho se rodina ještě více stmelila.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu