Po 5 letech vztahu se Eva Perkausová provdala za charismatického podnikatele. Ukázala snímek v bílém

Eva Perkausová s mužem svých snů Ivanem Heckem
Eva Perkausová s mužem svých snů Ivanem Heckem
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 23. 1. 2022

Sedmadvacetiletá moderátorka Eva Perkausová se pochlubila své domovské televizi, že na dovolené na ostrově Mauricius se stala vdanou paní. Za muže pojala snoubence a podnikatele Ivana Hecka (53). Pro redakci ŽivotvČesku.cz se již dříve rozpovídala, jak si udržuje postavu. A dle snímků, které druhé nejsledovanější tuzemské komerční stanici poskytla, vypadala v bílých šatech jako bohyně.

Na exotický ostrov se krásná moderátorka vypravila společně se svým snoubencem začátkem ledna. "Byla to opravdu krásná, milá a čistá svatba. Bílý písek, moře a palmy. Člověk vyzná lásku, řekne si ano, předá prstýnky, nakrmí se dortíkem a už jsme byli manželé," popsala pro pořad Showtime s citací pro CNN Prima NEWS pohledná moderátorka s tím, že svatba byla plánovaná a jako datum pro obřad vybrali 12. ledna.

Charismatický podnikatel se s moderátorkou zasnoubil v loňském dubnu. Teď na snímku v bílém outifitu ukázali, že jsou párem jako stvořeným pro reklamu na svatby.

Pro ŽivotvČesku.cz Eva Perkausová nedávno uvedla, že udržet si štíhlou linii ale není zadarmo, a to i přes skutečnost, že není zastánkyní přísných diet a umí si v jídle dopřát.

"Jím tedy na co mi přijde chuť. Dodržuju pestrou stravu a nedržím žádné diety. Snažím se spíše hýbat, což je podle mě základ. Převážně běhám, ale věnuju se všemu možnému – jezdím na bruslích, hraju tenis a vlastně využiju veškeré sporty, které se mi nabídnou. Ať už zimní, nebo letní. Co se týká péče o pleť, nemám speciální kosmetickou rutinu. Jediné, na co opravdu dbám, je každovečerní důkladné odlíčení. Na to by se měla zaměřit každá žena," řekla moderátorka pro ŽivotvČesku.cz s tím, že s ohledem na svou práci musí některé zásady dodržovat o to víc.

"Televizní make-up vyžaduje silné vrstvy líčidel a pleť dostává opravdu zabrat. Podobně je to s vlasy, tepelně nám je upravují – žehlí, kulmují a účes vyžaduje hodně silnou fixaci lakem. Každý moderátor to zná velmi dobře, ale patří to k naší profesi," dodala krásná blondýnka pro ŽivotvČesku.cz, která po boku podnikatele vykvetla do skutečné krásy.

Moderátorka zatím neupřesnila, zda šlo o svatbu symbolickou či reálnou. Na Mauriciu je totiž možná buď svatba symbolická (zde se vyžaduje pouze oddací list po svatbě v Čechách či na Slovensku), nebo svatba oficiální civilní, která je pak na Mauriciu ověřena apostilou a je platná v České republice nebo na Slovensku, podle vašeho občanství.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.