Po boku rozvádějícího se Romana Šebrleho se objevila další blondýna. Psycholog vysvětlil, proč manželka rozpad vztahu zprvu popírala

Moderátor Roman Šebrle a Eva Šebrlová
Moderátor Roman Šebrle a Eva Šebrlová
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 12. 2. 2022

Bývalý vícebojař, olympijský desetibojař a aktuálně jeden z nejoblíbenějších moderátorů hlavních zpráv Roman Šebrle (47) se rozvádí. Po 21 letech se rozpadlo jeho manželství s Evou Šebrlovou (45), s níž má dvě děti. Přestože ona sama rozvod zprvu popírala, Šebrle nezastírá, že si užívá života nezadaného muže. K rozpadu manželství Šebrlových se pro ŽivotvČesku.cz vyjádřil renomovaný psycholog Jeroným Klimeš (54).

V říjnu loňského roku měl Roman Šebrle s manželkou 21. výročí svatby, pravděpodobně ale už tehdy ani jeden z partnerů tuto událost neslavil. Po Vánocích si odjel oblíbený moderátor užít příchod roku 2022 na hory, kde při silvestrovských oslavách vášnivě líbal blondýnku, která rozhodně nebyla jeho manželkou. On sám poté potvrdil, že rozvod je u něj doma aktuálním tématem.

"Je to pravda, je mi to líto, prostě takový je život a někdy se to tak vyvine," řekl webu CNN Prima News. Jeho slova později vyvrátila Eva Šebrlová. "Nerozvádíme se, jsme ve společné domácnosti a jsme v pohodě. Nic podepsaného nemáme, všude se píše, že ano, ale není to tak. Zatím se nerozvádíme, řešíme různé jiné věci. Nic více k tomu říkat ale nebudu," řekla Eva Šebrlová portálu Expres.cz v lednu.

Nyní byl Roman Šebrle zachycen po boku další blondýnky, se kterou podle portálu Expres.cz sdílel něžné dotyky a došlo i na šeptání do ouška. Přestože manželka bývalého olympionika rozvod v lednu popírala, nezdá se, že by on sám přemýšlel stejně. "Roman chce pořádně randit a také co nejvíce urychlit rozvod," uvedl zdroj portálu.

Už v roce 2018 se provalilo, že Roman Šebrle se na večírku odvázal natolik, že manželku podvedl s kolegyní z obchodního oddělení televize. Ženu líbal a následně se s ní v noci vydal z večírku směrem do Prahy. Své chování tehdy označil za alkoholový přešlap, omluvil se a manželka mu odpustila. Právě to může být podle psychologa důvodem, proč původně rozvod zapírala a nyní se nevyjadřuje.

"Nikdo nemluví o tom, že Šebrle není sukničkář, tady se ptáme, jestli manželka, když vyhodnotí všechny jeho plusy a minusy, jestli si neřekne, že stejně žádného jiného pitomce, než je on, nesežene. Rozumíte, když máte auto, které je špatné, tak neuvažujete, jestli existuje lepší auto, ale jestli vy můžete mít to lepší auto. A možná Šebrlová vyhodnotila, že z téhle hrůzy je Šebrle pořád ještě nejmenší hrůza. Kdyby si manželka Šebrleho mohla vybrat, jestli chce věrného Šebrleho, nebo nevěrného, tak dá přednost tomu věrnému. Ale ona žádného krásného chlapa, který by byl věrný, ona by ho měla ráda a byl by zároveň k dispozici, nemá. Tak je lepší Šebrle v hrsti, než Marek Eben na střeše," řekl pro ŽivotvČesku.cz už dříve psycholog Jeroným Klimeš.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.