Po chemoterapii a ozařování přišla další rána. František Nedvěd přiznal další zákeřnou nemoc

Showpix
Hudebník František Nedvěd
Foto: Showpix
Rudolf Šindelář | Redaktor
rudolf.sindelar@zivotvcesku.cz
Publikováno: 11. 5. 2021

Má za sebou chemoterapie, ozařování, vrátil se mu hlas a optimismus, přesto stále není v pořádku. František Nedvěd (73) přiznal, že onemocněl koronavirem a kvůli tomu se jeho zdravotní stav zhoršil. "Nechutná mi, jsem malátný. Jsem bez nálady a nejhorší na tom je, že to trvá poslední tři roky, kdy nejsem zcela v pořádku," řekl pro ŽivotvČesku.cz vynikající hudebník s tím, že kvůli covidu-19 nemohl podstoupit plánované očkování.

Hudebník František Nedvěd v loňském roce přišel o hlas a přiznal, že má zdravotní problémy v souvislosti s rakovinou. Legenda českého folku, country a trampské hudby je nyní po chemoterapii a ozařování a vše už vypadalo po zdravotní stránce dobře. Jenže onemocněl novým typem koronaviru.

"Lékaři zjistili, že mám covid-19, když jsem měl jít na plánované očkování. Ve středu mám poslední den karantény. Přišlo mi to všechno najednou, tedy chemoterapie, radioterapie, ozařování, bylo to něco příšerného. A teď do toho koronavirus. Stoupnu si, motá se mi hlava. Ráno mi je dobře, v poledne a odpoledne to je špatné, tak nevím, jestli to nezpůsobuje to, že beru léky na srdce," přiblížil svůj stav pro ŽivotvČesku.cz legendární hudebník, který věří, že snad už všem problémům bude brzy konec.

"Poslední tři roky nejsou dobré, ale tak snad teď už bude vše špatné za mnou a bude to dobré. Je to ale dlouhé," dodal pro ŽivotvČesku.cz František Nedvěd s tím, že nejvíce se těší, až opět na pódiu vystoupí před svými fanoušky.

Subvarianty omikronu BA.4 a BA.5 jsou odolnější proti protilátkám vyvinutým u lidí, kteří ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu