Po emotivním období slaví Dara Rolins 50. narozeniny. Promluvila o osudu a božím plánu

Dara Rolins v době, kdy se stěhovala do svého domu
Dara Rolins v době, kdy se stěhovala do svého domu
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 7. 12. 2022

Blond popová diva Dara Rolins slaví své 50. narozeniny. Poté, co ji v jejím vlastním domě napadl fanatický fanoušek, na sociální síti slovenská umělkyně popsala své momentální pocity, které jsou velmi rozporuplné. O průběhu vyšetřování nepříjemné události, která vrhá na zpěvaččin velký den stín, pro ŽivotvČesku.cz informovala mluvčí středočeské policie Michaela Richterová.

Krásná umělkyně Dara Rolins dnes slaví své 50. narozeniny, i když by jí tolik let nejspíš nikdo nehádal. Přestože se jedná o hezké výročí, je stále ještě zasaženo nedávným děním ve zpěvaččině životě. Minulé úterý totiž v jejím domě večer došlo k incidentu, kdy do jejího domu vnikl fanatický fanoušek. Ten její rodinu obtěžuje již tři roky. Díky tomu, že zasáhl její partner Pavel Nedvěd (50), který se se stalkerem popral, se jí ale naštěstí kromě duševního otřesu nic nestalo.

"Mohu potvrdit, že k incidentu vyjížděla hlídka. V tuto chvíli policie prověřuje událost pro podezření ze spáchání trestného činu porušování domovní svobody. Vzhledem k probíhajícímu řízení nelze uvést bližší podrobnosti, policie prověřuje okolnosti a probíhají také výslechy," uvedla minulý týden pro ŽivotvČesku.cz ohledně události policejní mluvčí Středočeského kraje Michaela Richterová.

Sympatická zpěvačka nyní na sociální síti Instagram zveřejnila narozeninový příspěvek. Z něj je na první pohled znát, že ji událost silně zasáhla a zanechala v ní hluboký dojem, nad kterým stále přemýšlí.

"Dnes v 8 hodin ráno, v době, kdy dětem začíná škola, přivedla Zlatka z Bratislavy na svět malou ManDARINKU. 7. 12. je dneska, a i když mám narozeniny každý rok, tyhle jsou výjimečné. Padesátka je silné číslo a já jsem šťastná, že jsem šťastná, zdravá a milovaná. Každý den se se stejnou zvědavostí dívám na to, co mi život přinese příště, a za ta léta jsem se naučila brát vše jako »boží plán«. Osud, prostě něco, co má v mém životě místo, abych se z něj poučila, pochopila, posílila nebo se prostě jen radovala. Beru všechno! Protože takový je život," vypsala se ze svých pocitů Dara Rolins.

"Děkuji za všechny zážitky, děkuji za Lolu, svou úžasnou rodinu, svou lásku a děkuji za vás, za místo ve vašem srdci. A dopředu za všechna dnešní přání," vzkázala svým fanouškům, že je velice vděčná za jejich podporu.

Zpěvačka Dara Rolins o žádném muži nemluvila od doby, kdy došlo na rozchod s raperem Rytmusem (45) v roce 2018. Pavel Nedvěd, se kterým je šťastná již rok, oproti tomu před Darou Rolins prožil v roce 2020 krátký vztah s jezdkyní na koních Lucií Anovčínovou. Nakonec se ale měl vrátit k manželce Ivaně, se kterou si řekli své »ano« v roce 1994 a mají spolu dvě děti - Ivanku (24) a Pavla juniora. Manželství ale nakonec krizi neustálo a skončilo rozvodem.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.