Po Feuereislové přispěchala s fotkou s hokejisty i Agáta. Koukej, jak mi to sluší s Pastrňákem

Agáta Hanychová
Agáta Hanychová
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 30. 5. 2024

Euforii z vítězství na mistrovství světa vystřídal takzvaný hon na hokejisty. Každý se chce se zlatými hochy alespoň vyfotit a pochlubit se na sociální síti. Poté, co sdílela selfíčko s trenérem Radimem Rulíkem plastiková »Queen« Eva Feuereislová, na nic nečekala ani Agáta Hanychová a pochlubila se fotkou s Davidem Pastrňákem. Na pondělní večer, kdy zlatí hoši slavili vítězství v pražských barech, dlouho nezapomene již zmíněná účastnice různých castingů a reality show. "Byla jsem jako dělo," přiznala pro ŽivotvČesku.cz plastikami vylepšená Eva Feuereislová.

Všude tam, kde se čeští reprezentanti po nedělním triumfu objeví, vypukne šílenství. Každý se chce se zlatými hochy vyfotit a se snímkem se pochlubit na sociální síti. Do baru, kde mužstvo společně s dalšími členy týmu v pondělí večer slavilo, dorazila i kontroverzní účastnice reality show VyVolení Eva Feuereislová. Selfie fotkou s koučem Radimem Rulíkem způsobila pozdvižení.

Nechat se zahanbit nemohla ani bývalá modelka Agáta Hanychová, která v minulosti randila s hokejistou Jiřím Hudlerem a pro »hokejky« měla vždy slabost. Na sociální síti Instagram přispěchala s fotografií, na které se usmívá vedle Davida Pastrňáka.

Za šťastného muže se od teď považuje například i kadeřník slavných Lukáš Valčuha alias Laky Royal. Ten považoval za vrcholný moment své kariéry, když do jeho křesla usedli hned dva hrdinové šampionátu –⁠⁠⁠⁠⁠⁠ již změněný »Pasta« a neprůstřelný gólman Lukáš Dostál.

O bouřlivém večírku v proslulém baru, který často navštěvují »zlatokopky«, promluvila pro ŽivotvČesku.cz milovnice plastických operací Eva Feuereislová. "Byla jsem jako dělo, ještě teď mě bolí hlava," uvedla Eva ve středu ráno. "Medaile byla hodně těžká, ale komu se to poštěstí mít ji na krku a vidět ji zblízka. Pan trenér byl moc sympatický a příjemný, svěřila se pro ŽivotvČesku.cz kontroverzní milovnice estetických zákroků.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.