Po kolečku milostných eskapád se stáhla do ústraní. Denisa Nesvačilová poprvé na veřejnosti

Denisa Nesvačilová
Denisa Nesvačilová
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 25. 1. 2023

O herečce Denise Nesvačilové (31) v poslední době nebylo příliš slyšet. Od té doby, kdy se loni v závěru roku provalilo, že s ní scenárista a režisér Petr Kolečko (38) stále udržuje vztah, přestože veřejně ohlásil návrat k partnerce Anetě Vignerové (35), se krásná zrzka raději držela zpět. Její sociální sítě tak plní výhradně příspěvky týkající se práce a známá kráska si dává dobrý pozor, aby byla nenápadná. I tak ale dorazila na tiskovou konferenci známé televize, která spouští svou vlastní streamovací platformu. Po známém scenáristovi po jejím boku ale nebylo ani vidu, ani slechu. Pro ŽivotvČesku.cz popsal špičkový psycholog Jeroným Klimeš (55), čeho by se herečka z jeho strany nyní měla obávat.

Jednou z nejsledovanějších kauz roku 2022 se stal milostný trojúhelník notoricky nevěrného Petra Kolečka, jeho partnerky Anety Vignerové a herečky Denisy Nesvačilové, která někdejší vítězce soutěže Miss ČR muže přebrala bez ohledu na to, že spolu s předchozí přítelkyní vychovává malého syna Jiříčka (2).

Loni v září se provalilo, že scenárista a modelka jsou od sebe. Zároveň s tím se ukázalo, že si Kolečko, který byl iniciátorem rozchodu, rovnou našel novou partnerku Denisu Nesvačilovou, se kterou se měl sblížit během natáčení seriálu Pálava. Po několika týdnech ho však fotografové bulvárních médií zachytili v jednom z pražských barů ve společnosti expartnerky v poměrně intimní situaci. Aneta Vignerová poté na sociální síti oznámila, že svému záletnému partnerovi s ohledem na syna dává ještě šanci a dvojice se svůj vztah pokouší slepit.

Po krátké době ho však novináři nachytali pro změnu ve společnosti Denisy Nesvačilové, a tak jeho staronové přítelkyni a matce jeho syna došla trpělivost a vztah definitivně ukončila. "Nechápu ty dva. Je to zase další zrada. Ale o tom zase někdy jindy. Myslím si, že se tady hrálo na všechny strany, a doufám, že tímto je trojúhelník vyřešen," okomentovala celou situaci na sociální síti Instagram s tím, že třetí šance se z její strany rozhodně konat nebude.

Zrzavá herečka se od té doby veřejnosti straní a nejspíš se jí nelze divit - během okamžiku se totiž stala jednou z nejnenáviděnějších osobností českého showbyznysu. Dává si důsledně pozor, aby na sociálních sítích neukazovala své soukromí, a sdílí pouze příspěvky, které se týkají její práce. Petr Kolečko se po jejím boku neobjevuje a na akce Denisa Nesvačilová nějakou dobu raději nechodila.

To se změnilo teprve nyní, když dorazila na tiskovou konferenci televize Prima, která spouští vlastní streamovací platformu. Herečka dorazila oblečená velmi decentně, černé šaty doplnila o bílý rolák. Dorazila bez pánského doprovodu, a tak se celý večer obešel bez přehnané pozornosti.

Jak se na Denisinu »love story«, která jí není příliš ke cti, dívá věda, konkrétně psychologie, pro ŽivotvČesku.cz popsal renomovaný psycholog a odborník na partnerské vztahy Jeroným Klimeš. Nastínil, že pokud si ženy začnou vzájemně přebírat muže, obvykle nevítězí nikdo.

"Když už ten pán v minulosti rodinu opustil, může se celkem právem obávat, že jí v budoucnu může potkat totéž. Protože její nový partner očividně řeší potíže ve vztahu tím způsobem, že jednoduše změní lokál," uvedl pro ŽivotvČesku.cz a připomněl, že se v případě Anety Vignerové nejedná o první partnerku Petra Kolečka, která byla opuštěna i s dětmi. Podobný osud potkal již jeho první manželku, se kterou má dva syny.

"Pokud mu je 38 let, tak vidíme, že to za tu dobu stačil otočit několikrát. Takže tady jde o to, že i když nevíme, co je tam za problém, tak ten problém tam ale je. Je zjevné, že vztah, i když jsou v něm děti, nebere jako závazek, který je potřeba dotáhnout do konce, to je hlavní problém. Tihle muži vždy ten projekt načnou a pak ho nejsou schopni dotáhnout do konce. To znamená, že věrnost neberou jako nějakou hodnotu," vysvětlil pro ŽivotvČesku.cz Jeroným Klimeš s tím, že Denisa Nesvačilová by se měla obávat, že se jí něco takového v budoucnosti stane také.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.