Po konci v televizi oznámil: Budu táta, jsme v pokročilejší fázi těhotenství, říká Petr Suchoň

Moderátor Petr Suchoň
Moderátor Petr Suchoň
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 1. 6. 2021

Moderátor Petr Suchoň (36) oznámil radostnou novinku. Po nedobrovolném odchodu ze zpravodajství nejúspěšnější tuzemské komerční stanice se na sociálních sítích pochlubil, že se stane poprvé otcem. Jeho manželka, bývalá tenistka Klára Koukalová (39), čeká miminko. "Jsme v pokročilejší fázi těhotenství, ale čekají nás ještě nějaká vyšetření," řekl nastávající tatínek Petr Suchoň pro ŽivotvČesku.cz.

Po nedobrovolném odchodu ze zpravodajské relace se zdálo, že k Petru Suchoňovi se štěstěna obrátila zády. Opak je ale pravdou a moderátor oznámil, že ho brzy čeká radostná událost - z něj a z Kláry Koukalové budou rodiče. Na sociálních sítích se pochlubili snímkem ultrazvuku.

"Jsme v pokročilejší fázi těhotenství, ale čekají nás ještě nějaká vyšetření. Konkrétní zatím nebudu," řekl Petr Suchoň pro ŽivotvČesku.cz. S bývalou tenistkou Klárou Koukalovou vstoupil do svazku manželského v únoru 2018 a brzy budou s miminkem tvořit kompletní rodinu.

"Pocity jsou senzační. Mám už věk na to být tátou, manželka také, takže si to užíváme. Ale přiznám se, že jdeme do neznáma," doplnil pro ŽivotvČesku.cz oblíbený moderátor, jehož konec na Nově řadu diváků rozesmutnil.

Děti má Petr Suchoň rád a na roli tatínka má dobrou přípravu. "Kdo zná můj vztah s mým synovcem, tak ví, že jsem rodinný typ. Takže se hodně těším, navíc máme tři pejsky, takže to je taková předpříprava," dodal oblíbený moderátor pro ŽivotvČesku.cz s tím, že v současnosti je sice bez zaměstnání, ale o pracovní nabídky nouzi nemá.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.