Reklama:

Po městě bez make-upu? Žádný problém. Kamera zachytila, jak Katie Holmesová popírá zákony stárnutí i po čtyřicítce

Autor: Profimedia | Katie Holmesová
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 16. 10. 2021

Herečka Katie Holmesová (42) patří mezi ty šťastné ženy, kterým se stárnutí vyhýbá obloukem. Proto nemá ani po čtyřicítce nejmenší problém vyjít z domu bez make-upu a při jedné takové vycházce byla zachycena na video. Módní kousky vyměnila za volné kalhoty, tričko s potiskem a vlasy měla sepnuté. Byla tak nenápadná, že všimnout si jí mohlo jen velmi bystré oko.

Reklama:

Bývalá manželka Toma Cruise (59) se proslavila díky seriálu Dawsonův svět. Ten měl premiéru v roce 1998 a je až neuvěřitelné, jak málo se od té doby Katie Holmesová změnila. Nestárnoucí herečka sice nepochybně dostala mladistvý vzhled už do vínku, ale na tom, aby si ho udržela, musí i pracovat. Díky tomu se ani dnes nebojí vyjít ven bez líčení.

Reklama:

Při procházce po New Yorku oblékla Holmesová volné kalhoty, tričko s potiskem Rolling Stones a na tváři měla roušku. Byla tak nenápadná, že dokonale zapadla mezi neslavné osoby, které tou samou čtvrtí kráčely. Všímaví fotografové ji zachytili na video a natočili tak důkaz, že i bez make-upu vypadá Katie stále skvěle.

Ve volném čase se Katie Holmesová téměř nelíčí. "Přijímám svůj věk se ctí a nedělám si starosti, když vyjdu ven nenalíčená. Má radost pochází zevnitř, nikoliv z toho, jak vypadám," řekla herečka magazínu People. Prozradila ale, že obličej téměř bez vrásek nemá zadarmo a péči o pleť věnuje za použití vhodných přípravků náležité množství času.

"Piju hodně vody a jím co nejvíce zeleniny, abych svou pleť udržela co nejzdravější. Každé ráno i večer si čistím obličej, natírám se hyaluronovým sérem a mažu se hydratačním krémem. Ven nevyjdu bez opalovacího krému a když mám čas a náladu, dám si lesk na rty," popsala Katie Holmesová, jaká je její kosmetická rutina.

Populární herečka se dnes líčí především na společenské akce, většinou ani nepotřebuje pomoc vizážistů. Přestože během své kariéry mohla pochytit mnoho užitečných rad, to nejdůležitější se naučila už jako dítě. "Jsem moc ráda, že mám tři starší sestry, které mě naučily, jak se správně líčit," dodala Katie Holmesová.

Herečka Katie Holmesová
Herečka Katie Holmesová
Foto: Profimedia
Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: