Po padesátce se stále udržuje v dobré formě. Vin Diesel promluvil o svém každodenním cvičení

Herec Vin Diesel
Herec Vin Diesel
Foto: Profimedia.cz

Vin Diesel (53) je nedílnou součástí filmů Rychle a zběsile, kde hraje Dominica Toretta. Pro tuto roli musí pochopitelně být ve formě a působit jako svalovec. I přes menší váhové výkyvy se herec udržuje stále fit, nicméně před natáčením musí svůj režim zpřísnit a každý den poctivě pracuje na svém tělu.

Překročení padesátky rozhodně není brzdou pro někoho, jako je Vin Diesel. Ten se proslavil v akčních filmech, především v Rychle a zběsile a pro své role se ve formě udržovat musí. Cvičení mu problém nedělá ani v nejmenším, herec totiž věří, že ve zdravém těle je zdravý duch.

Diesel přesně ví, co před natáčením dělat. Cvičení se totiž věnoval ještě předtím, než se stal hercem. "Soustředím se na každou část těla a snažím se ji co nejvíc zdůraznit. Posiloval jsem už dávno předtím, než jsem se vůbec proslavil,“ řekl filmový Dom v rozhovoru pro magazín Train.

Pohyb je alfou a omegou Vinova života, ale svůj režim přizpůsobuje tomu, zda má zrovna volno nebo se chystá natáčet nový film. "Obzvláště u Toretta chci, aby vypadal svalnatě. Není to ale všechno, potřebuju být i mrštný, aby si diváci řekli, že tahle postava může čelit každému nepříteli,“ vysvětlil herec se záviděníhodnou formou.

V minulosti se Diesel věnoval hlavně posilování, časem ale začal i s jógou, pilates a bojovým uměním jiu-jitsu. "Snažím se své tělo překvapit, proto se před prací na filmu každý den věnuji jiné části. Jeden den cvičím ruce, další den nohy a trávím tak denně i hodiny,“ popsal Vin svou rutinu.

Vin Diesel na svém tělu pracoval už před proslavením a pohyb je pro něj důležitý. Nevynechal by ho, ani kdyby se dnes herectví nevěnoval. "Pravidelné tréninky jsou podstatnou součástí mého života. Nedělám to jen pro filmy a pro vzhled, věřím, že ve zdravém těle je zdravý duch,“ doplnil populární a téměř nestárnoucí herec.

Zpěvačka a herečka Anna Slováčková (25) se pustila do práce na své postavě. Představitelka...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.