Po rezignaci bývalý ministr Adam Vojtěch pracuje na miminku. Je to přirozený vývoj věcí, říká

Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch
Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch
Foto: Showpix
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 1. 11. 2020

Bývalý ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (34) je už rok ve svazku manželském. V polovině října si vzal půvabnou učitelku a bývalou studentskou missku Olgu (35). Pro ŽivotvČesku.cz prozradil, že po své rezignaci má více času a společně plánují i potomka. "Je to přirozený vývoj věcí," řekl Vojtěch, který se nebrání velké rodině.

"Chci se věnovat více rodinnému životu a manželce. Takže je jasné, že do rodiny bychom rádi přírůstek. Je to přirozený vývoj věcí," prozradil Adam Vojtěch pro ŽivotvČesku.cz.

Manželé do toho praštili po sedmi letech vztahu. Brali se v novorománské kapli Korunování Panny Marie v Niměřicích. Teď by rádi, aby měli i svého potomka.

"Tohle asi nejde naplánovat, takže uvidíme. A když by bylo dětí víc, tak se tomu nebráníme," dodal pro ŽivotvČesku.cz bývalý ministr zdravotnictví, který nedávno rezignoval na svou funkci, a to z důvodu, že chtěl vytvořit další prostor pro řešení současné epidemie koronaviru.

Aktuálně je Adam Vojtěch poslancem, který chce pokračovat v práci ve zdravotnictví. Sympatický právník se netají tím, že nejvíce jeho rezignaci uvítala manželka, která ukázala za dobu tří let, kdy byl ve funkci ministra, že je oddanou a plně chápající ženou - prostě parťákem do nepohody.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.