Po rozchodu vyrazila Pavla Tomicová do společnosti s dámským doprovodem. Garde jí dělá půvabná dcera

Pavla Tomicová s dcerou Anežkou Malou
Pavla Tomicová s dcerou Anežkou Malou
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 6. 2. 2023

Po rozchodu s manželem Ondřejem Malým (57) se již herečka Pavla Tomicová (60) opět vrátila ke společenskému životu a úsměvy rozdává na všechny strany. Nejen veřejnost, ale i kolegové z branže si všímají, jakou proměnou v poslední době prošla. "Ona teď opravdu vypadá skvěle," pochválila ji před časem kolegyně a kamarádka Tereza Brodská (54) pro ŽivotvČesku.cz s tím, že blond umělkyně opravdu výrazně zhubla. Předvést svou skvělou postavu naposledy vyrazila v doprovodu krásné dcery Anežky Malé (21), která se vydala na hudební dráhu a je talentovanou zpěvačkou.

Předávání Cen české filmové kritiky, které se konalo v sobotu v pražském Divadle Archa, bylo pro řadu osobností příležitostí vyrazit do společnosti. Možnosti využila například herečka Pavla Tomicová, pro kterou byl rok 2022 velmi náročný - především po osobní stránce. V prosinci roku 2021 ji totiž po dlouhých 19 letech manželství opustil herec Ondřej Malý a ona se musela vyrovnávat nejen se ztrátou partnera, ale také tím, že krátce poté její nyní již ex založil novou rodinu s její kamarádkou, herečkou Kristýnou Kociánovou (37).

Po rozchodu blond herečka velmi výrazně zhubla. Zamávala neuvěřitelným 35 kilogramům, se kterými dlouhodobě bojovala. I když by se mohlo zdát, že za rapidním úbytkem hmotnosti stál stres, sama Pavla Tomicová se nechala slyšet, že hubla pomocí pravidelné a zdravé stravy.

"Ona teď opravdu vypadá skvěle. Když byla ve Varech na mém křtu knihy, kde reprezentovala za nějaký film, už tam vypadala fantasticky," uvedla před časem pro ŽivotvČesku.cz její kamarádka Tereza Brodská (54) s tím, že je Pavla Tomicová nyní skutečně jako vyměněná.

Na poslední společenskou akci dorazila oblíbená herečka s nezaměnitelným smyslem pro humor v doprovodu krásné dcery Anežky Malé, která vystupuje jako písničkářka pod uměleckým jménem Nessie. Krásná brunetka s tajuplným úsměvem, která vystudovala uměleckoprůmyslovou školu se zaměřením na výrobu hudebních nástrojů, se také sama doprovází na ukulele.

Pavla Tomicová má z prvního manželství syna Adama (29), s Ondřejem Malým pak právě dceru Anežku. Po rozchodu si její expartner s Kristýnou Kociánovou již stačil pořídit třetího potomka, který se narodil loni v září. Dvojice oficiálně nepotvrdila, jakého pohlaví narozené dítě je, podle informací serveru Sedmička by ale měli mít syna Tomáše.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.