Po rozpadu rodiny se nevzdává. Martin Maxa popsal, jaké vlastnosti by měla mít jeho nová žena

Zpěvák Martin Maxa
Zpěvák Martin Maxa
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 30. 1. 2021

Nové životní období začíná Martin Maxa (59), rodným jménem Ivan Varga, kterému změnil život vzhůru nohama jediný článek vydaný po jeho vystoupení na Svatomartinských slavnostech v Moravské Třebové v roce 2017. Ten ho osočil z napadení neznámého muže a ženy. Následně se mu vše začalo v životě hroutit a přišel po 25 o partnerku. "Teď jsem sám, ale vztahu do života se nebráním," svěřil pro ŽivotvČesku.cz charismatický zpěvák, který popsal, jaké vlastnosti by si u partnerky představoval.

S poslední partnerkou byl celkem čtvrt století, ale jejich šťastný vztah podle jeho vyjádření zničila pomluva v článku a mediální kauza, která se následně rozvířila. "Trvalo to dlouho a my jsme na malém městě, kde se jí posmívali, náš vztah to prostě nevydržel. Finanční situace se zhoršila, protože jsem neměl příjmy a nebyl jsem schopný udržet syna na vysoké škole. Byla to devastace jedné rodiny na základě jednoho článku," popsal pro ŽivotvČesku.cz zpěvák situaci, která podle něj byla následkem pomlouvačné kampaně.

Martin Maxa se ovšem nevzdal. Pomalu si dal život do pořádku a nebrání se nové lásce. Nezáleží mu na barvě vlasů, ale pokud žena sportuje, je to trefa do černého. "Preferuji sportovní typy žen. Sám jsem sportovec a je mi to vlastní. Tedy líbí se mi, když má žena kladný vztah ke sportu. Měla by být inteligentní, protože sám se považuji za vzdělaného člověka," prozradil pro ŽivotvČesku.cz populární hudebník.

Dobrou vlastností, která se Martinu Maxovi u žen líbí, je záliba v cestování. "Středomoří mě nikdy nelákalo, vždy se mi líbily orientální země. Momentálně je cestování v útlumu, ale kam bych se chtěl do budoucna podívat, tak jsou to latinskoamerické země. Takže kdyby se takové destinace ženě líbily, tak je to vhodné," usmíval se hudebník, který by rád v budoucnu opustil Česko s velmi milým doprovodem.

Pokud jde o zaměstnání, tak odvětví, v němž by jeho partnerka měla pracovat, není podmínkou. "Na tom nezáleží. Ale dobré by bylo, aby měla ráda poezii, protože sám jsem velký milovník poezie, je to oblast, která lidi kultivuje, a to bych určitě ocenil," dodal pro ŽivotvČesku.cz Martin Maxa s tím, že na věku mu nezáleží, ale důležité je, aby šlo o ženu, která je v myšlení vyzrálá.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.