Po rozvodu ztratil titul nejbohatšího člověka světa. Jeff Bezos si teď hýčká bývalou moderátorku s dokonalými křivkami

Jeff Bezos s přítelkyní
Jeff Bezos s přítelkyní
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 2. 7. 2022

Podnikatel Jeff Bezos (58), bývalý nejbohatší člověk světa, jehož majetek přesáhl 200 miliard dolarů, si žije pohádkovým životem. Přestože prošel rozvodem, který se do pamětí zapsal jako ten nejdražší v historii, je nyní spokojený. Žije totiž po boku Lauren Sánchezové (52), která je nejen pro jeho oko potěchou. Radost ze vztahu s ní má i přesto, že podle magazínu Hola vychvaluje do nebes svého exmanžela.

Když se Jeff Bezos a bývalá moderátorka Lauren Sánchezová poznali, byli oba v manželském svazku. Jejich láska nakonec nedala jinak a oba se rozvedli, přičemž rozvod jednoho z nich byl výrazně klidnější. Zakladatel společnosti Amazon neměl s exmanželkou sepsanou předmanželskou smlouvu, a tak přišel o velké peníze.

MacKenzie Bezosová si při rozvodu díky podílu ve firmě přišla na 36,6 miliardy dolarů a rázem se dostala do žebříčku miliardářů, ze žen v něm má být třetí nejbohatší. Naopak Jeff Bezos v žebříčku klesl z prvního místa na druhé a nejbohatším člověkem světa je nyní podnikatel a majitel Tesly Elon Musk.

Z toho, co se mnohým mohlo zdát jako drahý románek, se nakonec vyklubala dlouhotrvající láska. Jeff Bezos má Lauren Sánchezovou po boku už několik let a stále je s ní šťastný. Rozmazluje ji mimo jiné i tím, že ji bere na velmi luxusní nákupy. Přestože si bývalá moderátorka nyní užívá pohádkového života, na svého exmanžela jedy neplive.

"Když jsem se po dlouhé době na chvíli postavila před kameru, abych znovu moderovala, nebylo to jako jízda na kole. Připadalo mi, jako bych všechno zapomněla, byla jsem velmi nervózní. Vzpomněla jsem si ale na slova svého bývalého manžela, který našemu synovi říká, že život začíná při překonání strachu," řekla Lauren Sánchezová, jak ji cituje magazín Hola.

Zdá se tak, že zatímco Jeff Bezos se svou bývalou manželkou přátelské vztahy neudržuje, jeho partnerka se rozhodla i v zájmu svého syna být vůči svému ex přátelská a chválit ho veřejně za kroky, které jako otec dělá dobře. Její přízeň sice má, ale o tom, že by znovu sevřel její dokonalou postavu, si stejně jako všichni kromě Bezose může nechat jen zdát.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.