Po smrti matky si znovu užívá života. Ivanka Trumpová se ukázala v bikinách a řekla, jak se udržuje fit

Ivanka Trumpová
Ivanka Trumpová
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 20. 9. 2022

V červenci letošního roku ve věku 73 let zemřela československá rodačka a exmanželka bývalého prezidenta USA Donalda Trumpa (76). Po Ivaně Trumpové na tomto světě zůstaly tři děti, z nichž nejznámější je dcera Ivanka (40). Ta zdědila krásu po matce a nyní po její smrti začíná znovu žít. Na Floridě se ukázala v bikinách a pro magazín Shape řekla, jak se udržuje v kondici.

První žena bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa zemřela v červenci po nešťastném pádu ze schodů. Její pohřeb se konal o několik dní později na Manhattanu za přítomnosti mnoha vlivných osobností, ale především její rodiny. Dcera Ivanka Trumpová, která po mamince zdědila krásu, byla ponořená do smutku.

Vzpamatovat se ze smrti rodiče není jednoduchý proces, ale Ivanka Trumpová má rodinu a mnoho přátel, kteří jí rádi pomohou smutek překonat. Poprvé od úmrtí matky nyní vypadala čtyřicetiletá blondýnka uvolněně, když si na Floridě užívala čas strávený v bikinách. V těch vypadá skvěle, stejně tak jako její maminka zamlada.

"Většinou vstávám v půl šesté ráno, abych se věnovala meditaci, následně hodině náročného cvičení a posilování. Nejraději cvičím jógu, pilates a tančím. Pokud jde o kardio, není nad běh nebo cyklistiku," řekla Ivanka Trumpová magazínu Shape.

Sama Ivanka je v tuto chvíli maminkou tří dětí, přesto má perfektní postavu. Vzhledem k jejímu náročnému cvičebnímu režimu se ale není čemu divit. Po slavné mamince navíc zdědila předpoklady k tomu, aby byla štíhlá bez ohledu na věk a počet potomků.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.