Po zimních radovánkách s Darou Rolins přišla studená sprcha. Pavel Nedvěd je pozitivní na covid-19

Pavel Nedvěd a Dara Rolins v roce 2010
Pavel Nedvěd a Dara Rolins v roce 2010
Foto: DANIEL ČERNOVSKÝ / CNC / Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 7. 1. 2022

Dara Rolins (49) a fotbalista Pavel Nedvěd (49) si až donedávna užívali zimních radovánek v zasněženém Švýcarsku. Jejich společně strávený čas v horském prostředí si ale zřejmě vybral daň - viceprezident Juventusu Turín je pozitivní na koronavirus, jak informovala italská média.

Dara Rolins a Pavel Nedvěd se na společnou cestu životem vydali už před více než půl rokem, až na dovolené ve Švýcarsku však začali svou lásku dávat na odiv veřejnosti. Zpěvačka se pochlubila hned několika snímky se svým partnerem, v horském prostředí trávili čas nejen ve dvou, ale i s její dcerou a přáteli. Na fotografiích se partneři usmívají, ještě totiž netušili, že na jednoho z nich zaútočí koronavirus.

Pavel Nedvěd si ze zasněženého Švýcarka přivezl krásné vzpomínky, ale také mu pak vyšel pozitivní test. "Držitel Zlatého míče z roku 2003 byl pozitivně testován na covid-19. Viceprezidentovi Juventusu po výtěru vyšel pozitivní výsledek. Pro tým to ale nepředstavuje problém, protože bývalý fotbalista s ním v poslední době nebyl v kontaktu," informuje sportovní magazín Tuttosport.

"Nechci provokovat, ale některé pondělky jsou lepší než ostatní," napsala slovenská zpěvačka na Instagramu ke snímku z hor. Tou dobou ale ještě neměla tušení, že jejího partnera čeká po pozitivním testu několik dní, které lepší než ty ostatní rozhodně nebudou. Ona i fotbalista se nyní po dovolené vrací k běžným povinnostem a zároveň k tomu, že si lásku budou vyjadřovat jen na dálku. Pokud mezi ně vzdálenost nevrazí klín, mohou být výjimkou, protože podle renomovaného psychologa jsou vztahy na dálku většinou krátkého trvání.

"Vztahy na dálku většinou nemají dlouhého trvání, protože neuspokojují člověku to, co od vztahu očekáváme, a to jsou partnerské potřeby. Ráno máme potřebu někoho obejmout a vyrazit do nového dne, večer naopak máme potřebu si popovídat, co se dělo, v případě pak v posteli pošpásovat. Pokud vztah tyto potřeby tělesné blízkosti a dotyku frustruje, což je typická vlastnost vztahů na dálku, samozřejmě se nemůžeme divit, že tyto vztahy mají většinou špatnou prognózu," vysvětlil Jeroným Klimeš pro ŽivotvČesku.cz, proč vztahy, v nichž mezi partnery stojí vzdálenost, většinou nevydrží.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.