Počasí budou moderovat dvě atraktivní rosničky. Už mají za sebou intenzivní trénink, řekl ředitel zpravodajství

Anna Bábovská a Simona Šimková
Anna Bábovská a Simona Šimková
Foto: Se svolením TV Nova
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 30. 8. 2021

Nejúspěšnější tuzemská komerční televize do týmu přibrala dvě nové atraktivní posily. Anna Bábovská (26) a Simona Šimková (24) budou novými rosničkami a zhostí se moderování počasí. Tato relace se spuštěním nového zpravodajského studia mění podobu a s novými moderátorskými tvářemi bude v rámci všech bloků vysílána živě. "Věříme, že naše nové počasí bude pro diváky mnohem atraktivnější," uvedl pro ŽivotvČesku.cz ředitel zpravodajství a publicistiky TV Nova Kamil Houska.

Moderátorský tým relace Počasí nově doplní dvě krásné dámy - Simona Šimková a Anna Bábovská. Nové podoby relace se diváci dočkají společně se spuštěním nového zpravodajského studia, stanice konkrétní datum zatím neuvedla. Novými rosničkami jsou dámy, které už mají s prací před kamerou zkušenosti - bylo možné je vidět například ve zpravodajských reportážích či v pořadu Život ve hvězdách.

"Věříme, že naše nové Počasí bude pro diváky mnohem atraktivnější a že jim přinese spoustu zajímavých informací. Počasí totiž nemá být jen o tom, kolik kde je zrovna stupňů a jestli zrovna prší, nebo neprší," uvedl pro ŽivotvČesku.cz ředitel zpravodajství a publicistiky TV Nova Kamil Houska.

Nově budou v relaci například údaje o pocitových teplotách nebo indexy pro různé činnosti lidského života. Pro představu se jedná o index opalování, index žízně či index aktivity bodavého hmyzu.

Sympatická brunetka Anna Bábovská i atraktivní blondýnka Simona Šimková se na své první živé vstupy už dlouho chystají. "Obě nové moderátorky už pár týdnů trénují ve studiu a prošly také intenzivním školením meteorologů," dodal Kamil Houska pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.