Reklama:

Podařilo se mu utajit těhotenství manželky. Muž roku 2009 Martin Zach se podruhé stal otcem. Promluvil o jménu dcery a ukázal fotku

Muž roku Martin Zach
Muž roku Martin Zach
Foto: Showpix
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 21. 10. 2021

Už 12 let to je od chvíle, kdy se Martinu Zachovi (35) navždy změnil život. Den po triumfálním vítězství v soutěži Muž roku 2009 odjel na závody, kde měl exhibiční skoky na běžkách. Při nešťastném skoku do rybníka si vážně poranil páteř. I přes snahu lékařů ochrnul a skončil na invalidním vozíku. Jenže svůj život nevzdal. Ve středu 20. října se stal podruhé pyšným otcem. "Máme holku. Utajili jsme to celých devět měsíců. Všechno dopadlo skvěle a byl jsem u porodu," upřesnil pro ŽivotvČesku.cz pohledný vítěz soutěže krásy z roku 2009.

Reklama:

Životní příběh Martina Zacha, který 24 hodin po fenomenálním vítězství v soutěži krásy ochrnul, zaujal celé Česko. Jen málokdo dokázal vstřebat, jak se radost z úspěchu může rychle proměnit v tragédii. Jenže vítěz soutěže se nevzdal a jde příkladem všem, kteří nad životem lámou hůl.

Reklama:

Martin Zach se ve středu 20. října stal podruhé otcem. "Ve 3:07 se nám narodila dcera, bylo to velmi rychlé. Manželka to zvládla velmi rychle. První porod byl císařem a nyní to byl přirozený porod a povedlo se to skvěle a jsem na obě holky pyšný. Byl jsem u porodu a byl jsem tam spíše do počtu," usmíval se hrdý otec Martin Zach pro ŽivotvČesku.cz.

Dcera dostala jméno Beata. "Vybírali jsme jméno od písmene B a shodli jsme se na Beatě. Ještě jsme měli v rezervě jméno Mia, ale rozhodli jsme se, až když dcera poprvé spatřila svět," popsal pro ŽivotvČesku.cz charismatický a dvojnásobný otec Martin Zach výběr jména pro dceru.

V lednu 2019 se stal Martin Zach poprvé otcem. Jen pět měsíců po svatbě přivedla na svět jeho manželka Martina prvního společného potomka. Chlapeček dostal jméno Adrian, proto teď následovalo písmenko »B«. Fanoušci pohlednému vítězi soutěže krásy přejí, aby do rodiny přibylo i písmenko »C«, tedy jméno pro možného budoucího třetího potomka.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: