Podívaná, která vyrazí dech: Slavný táta odešel do důchodu, ony slaví úspěchy v modelingu. Dcery Bruce Willise ukázaly postavy v plavkách

Sestry Willisovy
Sestry Willisovy
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 3. 8. 2022

Bývalý herec Bruce Willis (67) se rozhodl ustoupit ze záře reflektorů. Jeho starší dcery ale nyní zažívají období úspěchu a je o ně zájem jako o modelky. Není se čemu divit, obě mají perfektní postavu a obzvlášť je to vidět v plavkách. Rumer (33) na rozdíl od Tallulah (28) za svůj vzhled nevděčí posilovně, ale jídelníčku, jak prozradila pro magazín People.

Ještě než se herci Bruce Willis a Demi Mooreová (59) rozešli, z jejich lásky vzešly tři dcery. Dnes se už dospělým a krásným ženám nabízí jedna pracovní příležitost za druhou a čas od času mají možnost i spolupracovat. Nyní dostaly nabídku, která se neodmítá, nejstarší spolu s nejmladší sestrou. Vzhledem k jejich formám není divu, že budou v plavkové kampani.

Jak snímky v plavkách dokazují, děvčata Willisova nejenže zdědila mnoho rysů v obličeji po otci, ale především postavu po matce. Demi Mooreová je proslulá tím, že má velmi štíhlé tělo a dokonalé dlouhé nohy. Tallulah a Rumer to dostaly do vínku po ní, ale své dělá i správná životospráva.

"Občas si říkám, jak jsem fit, že bych mohla zvládnout, co se mi zamane, ale pak mi dojde, že jsem vlastně jen štíhlá. Že bych měla v posilovně víc makat na svých svalech," řekla Rumer Willisová pro magazín People a prozradila, že na rozdíl od své mladší sestry není zrovna zarytou fanynkou fitness.

Bruce Willis a jeho exmanželka měli vždy zdravý životní styl, oba se jako herci museli udržovat v perfektní kondici. Něco ze svého stylu pochopitelně předali i svým dětem, možná i proto jsou jejich dcery obdivuhodně fit.

"Nejím mléčné výrobky, sacharidy a vůbec nekonzumuji červené maso. Myslím si, že tyhle zvyky mají polovinu zásluh na tom, jakou postavu mám," dodala Rumer Willisová, jejíž slova se nedají popřít. Skutečně totiž vypadá skvěle.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.