Reklama:

Podle lékařů neměla šanci otěhotnět. Barbora Mudrová neboli Ája z Ulice je teď v devátém měsíci a promluvila o překvapení

Barbora Mudrová
Barbora Mudrová
Foto: Nextofo
Markéta Prosová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 13. 5. 2022

Herečka Barbora Mudrová (31) si po sérii operací od lékařů vyslechla, že nikdy nebude moci otěhotnět. O to větší bylo překvapení, když zjistila, že čeká potomka. "Má první reakce? Myslím, že jsem tak 10 minut jen překvapeně koukala a nebyla schopná slova,“ zavzpomínala na kouzelný moment pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Diváci ji znají jako polepšenou potvoru Áju ze seriálové Ulice. Půvabná a křehká herečka teď ale místo natáčení stříhá poslední kousky metru do příchodu svého prvního potomka na svět. "Moc se na miminko těšíme,“ prozradila pro ŽivotvČesku.cz nastávající maminka, která momentálně zažívá i se svými blízkými jedno z nejšťastnějších období života. V momentě, kdy se o svém těhotenství dozvěděla, totiž zažila takovou kombinaci překvapení a radosti, že jí došla slova. "Myslím, že jsem tak 10 minut jen překvapeně koukala a nebyla schopná slova," zavzpomínala půvabná zrzka pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

V životě mladé umělkyně šlo o malý zázrak, dlouho totiž nemohla kvůli zdravotním problémům otěhotnět a pomoci jí nedokázaly ani opakované operace. "Před deseti lety mě potkal první gynekologický zákrok, pak další a další. Nikdo nevěděl, proč se mi to děje a doktoři zvonili na poplach, abych měla děti co nejdřív. Snažila jsem se, ale nedařilo se to," zavzpomínala na těžké chvíle na svém instagramovém profilu. To nejhorší ji však teprve čekalo. "Před rokem mi na podrobných testech oznámili, že za ně už není šance, jak by se to mohlo povést," popsala moment, kdy jí lékaři vzali poslední naději na to, že se někdy stane matkou.

Půvabná herečka se rozhodla léčit svou bolavou duši v hlubinách divoké přírody. "Nevěděla jsem, co s tím. Byl to i velký důvod, proč jsem tenkrát utekla do hor a přešla celou republiku," prozradila a po více než půl roce poodhalila jeden z důvodů rozhodnutí vydat se na tisíc kilometrů dlouhou cestu Českem.

»Oficiálně« totiž zmiňovala jiný důvod. "V dlouhém lockdownu jsem se rozhodla, že konečně překonám svůj strach ze spaní sama v lese a vyrazím na tuto cestu,“ popisovala v létě roku 2021 Českému rozhlasu. „Čím častěji totiž takto spíte, tak zjistíte, že už vám vlastně vůbec nevadí, že kolem vás praskají větvičky, něco funí, něco dupe a ráno se probudíte s batohem plným slimáků," dodala.

Po návratu se ovšem nestačila divit. "Snad síla těch hlubokých lesů, jejich magie, kdy už často nebylo možné spoléhat na sebe a musela jsem začít důvěřovat jinak. Snad klid a láska mého Martina, který byl velkou oporou, ačkoliv jsme se neznali tak dlouho… Jednoho dne koukám a nemůžu uvěřit, že jsem v druhém měsíci ," pěla ódy na českou krajinu a partnera Martina Proška.

Barbora Mudrová hrála poprvé ve filmu ve svých třinácti letech po boku Viktora Preisse a Taťjany Medvecké. Pak absolvovala Pražskou konzervatoř. Během studií si zahrála např. princeznu v pohádce Ztracený princ, po boku Pavla Lišky v detektivce Setkání v Praze s vraždou, pohádce Alice Nellis Sedmero Krkvavců nebo v seriálech Cirkus Bukowsky, Polda a Ulice. Hostovala v divadlech Viola v Mladá Boleslavi a pražském Švandově.


Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: