Podlomené zdraví a smutná proměna krásné zpěvačky. Selena Gomezová popsala nejtěžší roky v životě

Zpěvačka a herečka Selena Gomezová
Zpěvačka a herečka Selena Gomezová
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 22. 9. 2021

Nejen na světové hudební scéně patří mezi hvězdy. Zpěvačka, herečka a módní návrhářka Selena Gomezová (29) si však prožila těžké roky především kvůli vážným zdravotním problémům, které ji ani jako mladou a krásnou ženu neminuly. Při návštěvě restaurace v Los Angeles se objevila po delší době na veřejnosti a mnozí by ji možná ani nepoznali.

Krátce před propuknutím pandemie koronaviru se Selena Gomezová přestěhovala do nového domu v Los Angeles, kde si dopřává klid a soukromí. Zpěvačka, která v červenci příštího roku oslaví 30. narozeniny, zažila v práci kvůli covidu šílené chvíle. Když se v listopadu 2020 začal vysílat mysteriózní seriál Only Murders in the Buildings, v němž ztvárnila hlavní roli, zavzpomínala na natáčení, které probíhalo s velmi přísnými pravidly. "Všichni měli roušky a štíty. Pokud jste se dotkli nějaké rekvizity, hned ji čistili. Před líbáním jsme používali ústní vodu, pálilo to a chtělo se mi zvracet," řekla Selena Gomezová, jak uvedl magazín Elle.

Rodačka z Grand Prairie v Texasu prožívá volné chvíle nejraději se svou rodinou a přáteli. Posledních deset let pro ni bylo hodně těžkých, protože k ní osud rozhodně nebyl vstřícný.

"Můj lupus, transplantace ledviny, chemoterapie, psychické problémy… Všechno z toho mě vlastně mělo srazit k zemi. Pokaždé, když jsem si něčím procházela, řekla jsem si: Co ještě? Co dalšího budu muset řešit? Ale myšlenka, že budu pomáhat lidem, mě držela nad vodou. Mohla nastat chvíle, kdy bych nebyla dostatečně silná a udělala bych něco, čím bych si ublížila," popsala nejtěžší léta s podlomeným zdravím charismatická zpěvačka, která má ze strany otce také mexické kořeny.

Paparazzi ji vyfotili, když si vyrazila do jedné z poboček restaurací Cactus Taquerias v LA, aby se naobědvala. Mnozí by ji však nepoznali – v domácím oblečení a bez líčidel by ji kdekdo snadno přehlédl. Zřejmě i kvůli pokračujícím zdravotním problémům bojuje s otoky a pár kilogramy navíc, ale nejdůležitější je především její zdraví. To ostatní přijde tehdy, až bude opět v pořádku a šťastná.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.