Reklama:

Podoba s Patrickem Swayzem je nepřehlédnutelná. Don promluvil o posledních dnech bratra

Don Swayze s bratrem Patrickem
Don Swayze s bratrem Patrickem
Foto: Profimedia.cz
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 27. 1. 2021

Patrick Swayze zemřel ve věku 57 let před více než 11 lety a jeho smrt je pro jeho blízké stále velkou ránou a bolestným tématem. Obzvláště velké utrpení bez něj stále zažívá jeho bratr Don Swayze (62), pro kterého byl Patrick životním i hereckým mentorem. Podoba mezi nimi byla vždy nepřehlédnutelná a Don na něj vzpomíná každý den.

Reklama:

Don Swayze se nikdy nedočkal takové popularity jako jeho bratr Patrick Swayze, který hrál v hitech jako Hříšný tanec nebo Duch. Zahrál si ale v řadě úspěšných seriálů, například Věřte nevěřte, To je vražda, napsala, Columbo, Čarodějky nebo v několika známých kriminálkách.

Reklama:

Patrick byl pro Dona vzorem, od kterého se hodně učil, to ostatně vyjádřil i na výročí jeho narozenin. "Byl jsi můj hrdina, můj mentor, můj nejlepší přítel a velký bratr. Každý den vzpomínám na tebe a myslím na to, jak jsi ovlivnil můj život. Byl jsi frajer se srdcem ze zlata. Mám tě rád a chybíš mi,“ napsal Don na svůj profil na Facebooku.

You were my hero, my mentor, my best friend, my big brother! Everyday, I think of you and the influence you have on me!...

Zveřejnil(a) Don Swayze dne Sobota 18. srpna 2018

Don a Patrick měli ještě dva další sourozence, k sobě ale měli nejblíž a Don byl přítomen i u jeho smrtelné postele, když umíral na rakovinu slinivky břišní. "Byl s tím smířený a odešel se ctí. Bojoval dlouho, přestal, až když mu došly síly,“ řekl Don v pořadu Access Hollywood.

Swayze na zesnulého bratra vzpomíná s obrovskou úctou. "Patrick měl názor na všechno a velmi silnou osobnost,“ poznamenal hercův méně úspěšný bratr.

V poslední fázi Patrickova života byl Don člověkem, který ho chránil. "Všude jsem ho vozil a vyhýbal se komukoliv s fotoaparátem. Nebylo mu dobře a pohled na sebe samotného ho zraňoval. Nechtěl, aby ho tak lidé viděli,“ dodal Don, který se na čas ochotně vzdal práce, aby bratrovi pomáhal.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: