Podpis Ronalda, Jágra, Berdychova poslední raketa. Charitativní aukce překonala sto tisíc

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
Foto: se souhlasem Alex Mynářové

Podepsané dresy Cristiana Ronalda z Ligy mistrů i poslední hraná raketa kariéry Tomáše Berdycha. To jsou hlavní lákadla charitativní aukce, která končí tento pátek a už nyní překonala stotisícovou částku.

Dražba navazuje na úspěch z roku 2019, kdy se dresy několika hráčů SK Slavia Praha vydražily za téměř 100 tisíc korun. Tentokrát se do dražby podařilo získat ještě více sběratelských trofejí. Sportovní nadšenci tak mohou získat kromě podepsaných dresů fotbalové Slavie také podepsaný dres Jaromíra Jágra, Pavla Nedvěda i Cristiana Ronalda. "Dva podepsané dresy Cristiana Ronalda z Ligy mistrů máme v aukci právě díky Pavlu Nedvědovi, viceprezidentovi Juventusu Turín," vysvětluje Alexandra Mynářová. 

Na své si přijdou ale i tenisoví fanoušci. Podepsanou raketu dodal Tomáš Berdych. Je to dokonce raketa, se kterou Tomáš Berdych odehrál poslední Turnaj své kariéry US Open 2019. Tomáš s úsměvem vzkazuje: "Je to velmi vzácná raketa, tak ať se dražitelé snaží a pořádně přihazují."

Kompletní výtěžek aukce obdrží  Nadační fond pro předčasně narozené děti a jejich rodiny. Předchozí aukce pomohla dvěma těžce nezralým dětem Marušce a Adámkovi, které po narození nevážily ani 1 kilogram. Alex k aukci natočila krátký propagační spot, ve kterém účinkují i oba její synové Vráťa a Viktor. Právě prvně jmenovaný také přišel na svět předčasně. "Chci moc poděkovat všem, kteří se na aukci podílí. Potěšilo mě, že se všichni oslovení sportovci zapojili do dobročinné dražby i to, s jakou rychlostí. Během několika dní jsme měli všechny trofeje pohromadě a mohli začít chystat tuto aukci. Tak nám držte palce, ať se vydaří," uzavírá Alex. 

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.