Pohledná a nadaná Natálie Grossová promluvila o své profesi herečky a zpěvačky. Svěřila, kolik hodin denně musí trénovat

Zpěvačka a herečka Natálie Grossová
Zpěvačka a herečka Natálie Grossová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 1. 5. 2022

Když se před lety v showbyznysu objevila nadaná Natálie Grossová (19), působila na mnohé jako zjevení. Po hlavě se vrhla do kariéry zpěvačky a uspěla. Probojovala se do několika muzikálů. A také do seriálu druhé nejsledovanější komerční televizní stanice s názvem Přístav, kde sice nezpívala, ale zato ukázala, že jí jde i step. Pro ŽivotvČesku.cz pohledná umělkyně prozradila trochu víc o své kariéře, zejména kolik hodin denně trénuje, aby jednoho dne z ní vyrostla hvězda velkého formátu.

Natálie Grossová se v muzikálové branži uvedla malou Cosette v Bídnících a pokračovala hned v několika muzikálech na Broadwayi v Praze. "Vybrala jsem si muzikál a divadlo, protože v muzikálu je spojené vše dohromady, tím myslím zpěv, tanec a herectví, ale divadlo je moje srdcovka," prozradila pro ŽivotvČesku.cz dcera podnikatelky Šárky Grossové a zesnulého expremiéra Stanislava Grosse (†45).

Herecké začátky zvládla bravurně v seriálu Přístav, kde dostala roli rozmazlené městské holky Lindy, jejímiž seriálovými rodiči jsou Lucie Zedníčková (53) a Bohumil Klepl (64).

"Když se ptáte na film, tak herectví je velmi zajímavá a krásná disciplína, ale na kameru se člověk musí oproti divadlu krotit. Když se ohlédnu a zavzpomínám na svou první roli v seriálu Přístav, tak mě režisér musel krotit, protože jsem byla zvyklá na velká gesta z divadla, kde ten projev musí být stejně autentický, ale je malinko odlišný," ohlédla se pro ŽivotvČesku.cz Natálie Grossová za svými hereckými začátky.

Kromě herectví se mladá umělkyně věnuje zejména zpěvu, kterému před lety naprosto propadla. Nedávno nazpívala velmi vydařený a skvěle hodnocený duet s rapperem a bronzovým slavíkem Raegem pod názvem Rodina, který jednu dobu byl na špici v trendech na známém video kanálu.

Pro ŽivotvČesku.cz Natálie Grossová prozradila, že za tím, že ji producenti často obsazují, je poměrně velké úsilí a vůle. "Pravdou je, že denně na sobě v průměru pět hodin pracuji. Zejména pokud jde o zpěv. U mě je zpěv vlastně i relax, takže si to hrozně užívám," dodala talentovaná umělkyně.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.