Pohledná Andrea Růžičková oslavila 6 let v manželství. Pochlubila se dojemným snímkem a popsala, jak poznala manžela Mikoláše

Andrea Růžičková s manželem
Andrea Růžičková s manželem
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 21. 8. 2022

Herečka Andrea Růžičková (38), kterou televizní diváci znají mimo jiné z role Evy Dvořákové z retro seriálu veřejnoprávní televize, oslavila šest let v manželství s Mikolášem Růžičkou (43). Pochlubila se na Instagramu dojemným snímkem, jímž krásnou událost v čase oznámila svým příznivcům, a na němž na poli stojí vedle svého milovaného muže. Pro ŽivotvČesku.cz se nedávno rozpovídala o tom, jak se se svým manželem poznala a kdy si upřesnili, od kterého data spolu oficiálně tvoří pár.

V sobotu oslavili manželé Andrea a Mikoláš Růžičkovi šestileté výročí od svatby, která proběhla v roce 2016 v kostele sv. Petra a Pavla v Dolanech u Hlinců, kde si dvojice řekla své »ano«. Ale první den meteorologické zimy má pro ně podobně důležitý význam, protože souvisí s jejich začátkem vztahu. Dohromady je přitom svedla společná láska k umění.

"Poznali jsme se na mé první výstavě fotografií, kam ho přivedl jeho kamarád. Toho 1. prosince máme jako datum, kdy jsme si oficiálně řekli, že vstupujeme do vztahu s veškerou vážností a zodpovědností, nejde o žádný flirt nebo »kafíčkování«. Čili nám zůstal jako připomínka každý rok. Bylo to zároveň zajímavé v tom, že se jednalo o 1. prosince 2012, kdy jsem čekala konec světa, co měl nastat podle mayského proroctví (směje se). V mém životě došlo k pomyslnému konci jistého světa a začátku nového. Takže mám k tomuto roku specifický vztah," popsala pohledná Andrea Růžičková pro ŽivotvČesku.cz.

Ve svém manželovi nalezla spřízněnou duši, i to je důvod, proč jejich láska je pevná a bez dramatických karambolů. V současnosti tvoří šťastnou rodinu. Rok po svatbě totiž přišel na svět jejich první syn Tobiáš (5) a na Silvestra roku 2019 k němu přibyl druhý syn Jáchym.

Rodina před časem koupila na vesnici dům, který má původ až v 16. století, a pustila se do kompletní rekonstrukce, která je prakticky hotová. V současnosti dodělávají jen kosmetické práce. Andrea Růžičková přiznala, že si potrpí na tradice, staré věci, v nichž vidí hodnotu a stejně tak přistupuje ke svým vzpomínkám.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.