Pohledná Anna Slováčková odkryla část těla, na němž má "zahradu" vytetovaných květin. Je to kvůli nemocnému ňadru, kde mám jizvu, uvedla

Anna Slováčková
Anna Slováčková
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 17. 7. 2022

V boji s onkologickou diagnózou byla úspěšná, teď se konečně může opět věnovat naplno tomu, co miluje úplně nejvíc - tím je hudba. Zpěvačka a herečka Anna Slováčková (26) má plný diář, přesto ve svém časovém vytížení nezanedbává fanoušky. Aktuálně jim ukázala tetování, které se dá označit jako »květinová zahrada«. "Není to nové, mám to na pravé straně těla a má souvislost s diagnózou, kterou mi před časem sdělil lékař," uvedla pro ŽivotvČesku.cz nadaná a pohledná umělkyně.

Dcera Dagmar Patrasové (65) a Felixe Slováčka (78) má za sebou náročné období. V pouhých 24 letech jí byla diagnostikována rakovina prsu. Nevzdala se a řadu lidí inspirovala v tom, že s velmi vážným onemocněním lze bojovat.

Po chirurgickém zákroku, který lékaři provedli v souvislosti s onemocněním, jí na ňadru zbyla jizva. Úspěšná zpěvačka a herečka dostala nápad, jak pro ženu nepříjemné promění v přívětivé.

"Tetování už mám nějaký čas, něco přes rok. Nechala jsem si ho vytvořit kolem nemocného ňadra, na kterém mám jizvu po zákroku, tak jsem si to udělala jako, řekněme, mentální podporu, ochranu, aby to vypadalo hezky a na událost ohledně nemoci budu hledět pozitivně, nikoliv se strachem," přiblížila pro ŽivotvČesku.cz Anna Slováčková, která momentálně zažívá příjemné období.

Boj se zákeřným onkologickým onemocnění ale rozhodně není nic jednoduchého a definitivního. Kvůli tomu je stále pod dohledem lékařů. Pokud pak jde o tetování, do budoucna Anna Slováčková ještě o nějakém přemýšlí. "Tetování má přesah až na záda. Kytičky už dále rozšiřovat nebudu, ale přiznám se, že si nemyslím, že by šlo o mé poslední," dodala pro ŽivotvČesku.cz umělkyně.

V loňském roce vydala sympatická Anna Slováčková debutovou desku, kterou kvůli pandemickým opatřením pokřtila teprve letos v srpnu. A v současnosti pracuje na dalších hudebních novinkách.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.