Pohledná Gabriela Soukalová ukázala žhavou fotografii, kde je téměř nahá. Bez pardonu řekla, jak to má ohledně focení odvážných snímků

Gabriela Soukalová
Gabriela Soukalová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 10. 8. 2022

Není jen matkou a mistryní světa v biatlonu, ale také velmi fotogenickou ženou, která nemá problém odhalit své tělo při focení snímků s erotickým nádechem. Řeč je o úspěšné moderátorce Gabriele Soukalové (32), která se aktuálně pochlubila odvážnějším snímkem na svém Instagramu. K němu uvedla, že nepatří zatím do skupiny žen věkové kategorie »45+«, které podle ní v poslední době hojně sdílejí svoje odhalené fotky na sociálních sítích. Pro ŽivotvČesku.cz nedávno uvedla, jak vnímá decentní nahotu a kde má hranice, za které by nikdy nešla.

Komentář pohledné moderátorky, který uvedla ke žhavému snímku, doslova zní: "Nepatřím zatím do skupiny žen 45+, které v poslední době hojně postují svoje odhalené fotky na sociálních sítích, ale jednu takovou jsem při procházení telefonu našla. Tak když je ta plavková sezóna," uvedla a připojila smějící se smajlík. Fotografie u mnohých vzbudila pozitivní zájem.

Pro ŽivotvČesku.cz pak Gabriela Soukalová v obsáhlém rozhovoru přiblížila, jak to má s nahotou. "Pokud se jedná o skrytou nahotu, kde vlastně není nic vidět, tak to mi nevadí, to se nestydím. Kdybych se měla fotit nahá, tak bych se určitě styděla," vysvětlila a následně se o focení nahých snímků ještě více vyjádřila.

Mistryně světa v biatlonu profesionální kariéru ukončila v květnu 2019 a na podzim následujícího roku nastoupila do televizního společenského magazínu jako jeho moderátorka. Novou profesi přerušila jen na krátký čas po porodu dcery Izabely Gabriely (11 měsíců), kterou má s partnerem Milošem Kadeřábkem (35). Nyní už je ale zpět na obrazovkách.

Pokud jde pak o odhalené fotografie, má v tom pohledná moderátorka poměrně jasno. "Chtěla jsem dodat, že do nahých fotek bych určitě nešla, připadá mi to zbytečné. Když se jedná o hezkou, estetickou a skrytou nahotu, tak mi to přijde decentní a určitě daleko hezčí, než když vidím někde úplně odhalenou holku. To mi přijde, že mizí trošku kouzlo," dodala Gabriela Soukalová pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.