Pohledná XXL modelka porodila doma. Těhotenstvím se chlubila na Instagramu

Iskra se svým partnerem se dočkali prvního společného potomka.
Iskra se svým partnerem se dočkali prvního společného potomka.
Foto: Archiv Iskry Lawrencové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 21. 4. 2020

Slavná instagramová kráska Iskra Lawrencová v neděli porodila svého prvního potomka. Modelka, která za rok oslaví kulatou třicítku, ho čekala se svým přítelem Philipem Paynem. Své příznivce o porodu informovala na svém Instagramu (4,6 milionu sledujících).

"Jste moje on-line rodina už mnoho let a jsem z toho velmi nadšená, že vám můžu říct, že máme děťátko," uvedla Iskra s tím, že se teď bude věnovat hlavně rodině. "Nemůžu se dočkat, až vám řeknu víc detailů o svém domácím porodu a o tomhle malém človíčkovi," pokračovala zastánkyně ženské krásy.

Iskra před třemi lety přiznala, že její profesionální fotky prošly úpravami. Následně si ale uvědomila, že přirozenost lidí více ocení. Od té doby hrdě ukazuje své tělo, jaké opravdu je. A to ať jde o strie, akné na hrudi či celulitidu a v posledních měsících i své těhotenství...  

Dítě na sociální sít ne

"Mezitím co já se ukazuji ve stádiu těhotenství, své dítě na Instagram dávat nebudu. Nechci, aby mi jednou vyčetlo, proč jsem jeho život sdílela s ostatními na sociálních sítích," dodala modelka o svém soukromí.

Na fotky z těhotenství se podívejte do galerie.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.