Pohublá Adele bez líčidel a v teplákách. Zpěvačku překvapili fotografové na ulici nedaleko jejího domu

Zpěvačka Adele
Zpěvačka Adele
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 29. 10. 2021

I hvězdy první velikosti jsou jen obyčejní lidé. Nejinak tomu je v případě nadané zpěvačky Adele (33), které se podařila obdivuhodná životní proměna. Přesto, že se nyní řadí mezi štíhlé krásky, také s kilogramy navíc měla své osobité kouzlo. Ale jako celebrita je sledovaná na každém kroku, a tak není divu, že ji paparazzi vyfotili na ulici ve volné chvíli, kdy nebyla upravená k dokonalosti.

Britská zpěvačka ověnčená řadou prestižních cen a umělkyně s neskutečným hlasovým fondem. Adele, celým jménem Adele Laurie Blue Adkinsová, si vybudovala úspěšnou kariéru díky svému talentu a neskutečné píli. I když bojovala se zlými jazyky a škodolibými lidmi, kteří si neodpustili kritiku a uštěpačné poznámky vůči její postavě. Jenže časem nakonec se svojí váhou něco udělala a podařila se jí neskutečná proměna, když rapidně zhubla a změnila se téměř k nepoznání. I když to nebyl tak úplně její hlavní záměr.

"Bylo to kvůli tomu, že jsem cítila úzkost. A při cvičení jsem se zkrátka cítila líp. Nikdy to nebylo o hubnutí, ale vždycky o tom stát se silnou a věnovat každý den sama sobě dostatek času bez telefonu. Byla jsem na tom docela závislá. Dvakrát nebo třikrát do týdne si zacvičím. Ráno si dám cvičení, pak vyrazím na procházku nebo si odpoledne zaboxuju a večer si zacvičím nějaké kardio. Chápu, že je to pro mnoho lidí těžko proveditelné," připustila v rozhovoru pro magazín Vogue s rozpaky, že ne každý si může dovolit takový »luxus« naplánovat si den od rána do večera a řídit se vlastními pravidly.

Už dříve půvabná blondýnka ještě zkrásněla a hlavně, jak se říká »prokoukla«. Sláva však přináší i svou stinnou stránku – například zájem médií, která dokážou stíhat na každém kroku, kdykoli a kdekoli. Nedaleko zpěvaččina domu v Beverly Hills ji vyfotili paparazzi a tentokrát bez luxusních šatů a zkrášlujících líčidel. Ale zkrátka jako normální ženu, přirozeně a naprosto normálně. V teplákách, černých teniskách a roláku dokázala, že je to člověk z masa a kostí jako každý a i ona si dopřeje chvíle, kdy je prostě sama sebou.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.