Pokud přijde nová covidová vlna, bude z Ondřeje Sokola stavitel. Řekl, co mu nejvíce chybí

Moderátor Ondřej Sokol
Moderátor Ondřej Sokol
Foto: Se svolením TV Nova

Herec, moderátor, manžel a v neposlední řadě pyšný táta dvou dětí Ondřej Sokol (49) na nudu rozhodně nemá čas. V současné době diváci obdivují jeho moderátorské umění v hudební kostýmové show. "Každý moment, kdy moderuji, mi přijde krizový," řekl Ondřej Sokol pro ŽivotvČesku.cz a také přiznal, co mu nejvíce chybí v »covidovém« věku.

Na jevišti působí uvolněným až ležérním dojmem a diváci obdivují jeho jemný humor. Ondřej Sokol ale přiznal, že i po letech moderování zažívá stavy nervozity a napětí. Krizové momenty by během kostýmové televizní show mohl »přehazovat vidlemi«.

"Jaké mám za sebou krizové momenty? To je téměř každý moment, kdy moderuji. Každé nové vystoupení pro mě znamená krizový moment. Pořád cítím nervozitu a zodpovědnost. Od začátku nás Tvář baví a vždy nás to bavilo. Nyní je to ještě těžší kvůli tomu, že máme okleštěné publikum. Sedí tam asi 20 otestovaných komparzistů a pro mě je těžší vnímat odezvu publika. Moderovat před 250 lidmi nebo před 25 lidmi je určitě rozdílné," nechal pro ŽivotvČesku.cz sympatický moderátor nahlédnout do zákulisí show Tvoje tvář má známý hlas a popsal, že když má sám předvádět hudební číslo, je to kolikrát pořádné »peklo«.

"Krizové momenty určitě přichází u každého mého pěveckého vystoupení. Opravdu obdivuji všechny soutěžící za to, co dokážou. Skláním se před lidmi, kteří takové věci umí. Já skutečně zpěvákem nejsem, takže pro mě hudební číslo vždy znamená peklo. Někdy to dopadne naštěstí jako zábavné číslo. Hodně mě bavilo, když jsme s Honzou Cinou předváděli Ylvise a pak když jsme s Alešem Hámou dělali duet Hanky Zagorové a Drupiho. Také se těším na song od Milana Chladila a Yvetty Simonové My dva a čas, který s Alešem Hámou předvedeme v příštím čísle," nalákal Ondřej Sokol na další číslo, kde ukáže pěvecké i pohybové vlohy.

Složitou koronavirovou dobu snáší se ctí. Zaznamenal, že některým lidem hodně chybí otevřené hospody, jiní si začali stavět na zahradě vlastní bazény a sauny. Ondřej Sokol s úsměvem prozradil, co si při další vlně začne stavět on.

"Až bude další vlna, tak si na zahradě postavím vlastní divadlo. Protože do divadla na kontakt s živým publikem se těším nejvíce," dodal dobře naladěný moderátor a bavič.

Zpěvačka Emma Smetana (33) a její partner se stali podruhé rodiči. Jordan Haj, který je mu...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.