Policejní ředitel Vladislav Husák je ve vážném stavu v nemocnici. Po té štvanici se nedivím, říká Jiří Paroubek

Končící šéf liberecké policie Vladislav Husák byl náhle hospitalizován
Končící šéf liberecké policie Vladislav Husák byl náhle hospitalizován
Foto: Profimedia.cz
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 29. 1. 2021

Končící šéf liberecké policie Vladislav Husák (55) je ve vážném stavu v nemocnici. Vladislav Husák se o víkendu účastnil večírku, který pořádal teplický podnikatel Petr Benda. "Po té štvanici, která na něj byla, se vůbec ničemu nedivím," uvedl pro ŽivotvČesku.cz Jiří Paroubek (68), který byl v Teplicích také.

Jeden z účastníků teplického večírku u podnikatele Petra Bendy leží v nemocnici. Stav končícího šéfa liberecké policie je podle informací České televize vážný. Přesná příčina hospitalizace známá není.

"Po té štvanici, která na něj byla, se vůbec ničemu nedivím," řekl pro ŽivotvČesku.cz Jiří Paroubek. Ten byl o víkendu v Teplicích také, ale Bendům hotel Prince de Ligne navštívil pracovně.

"Petr Benda měl setkání v úzkém rodinném kruhu. V průběhu dne chodili gratulanti k jeho 50. narozeninám, popřáli a zase zmizeli. Já tam byl plnit pracovní povinnosti, já spolupracuji s jeho společností. Řešili jsme s ředitelem a jeho účetním uzávěrku tak jako každý měsíc. Při té příležitosti jsem mu popřál, to je celé," uvedl Jiří Paroubek pro ŽivotvČesku.cz s tím, že nemá pocit, že by vládní nařízení jakkoliv porušil.

Podobně hovořili také další účastníci teplického večera. Šéf Národní sportovní agentury Milan Hnilička a místopředseda rady České televize Jiří Šlégr také uvedli, že do hotelu přijeli pracovně.

Také Vladislav Husák uvedl, v Teplicích ho čekala pracovní jednání. Pro web PressPort Magazín Husák řekl, že v hotelu měl domluvené setkání s Milanem Hniličkou a Jiřím Šlégrem.

"To, že se v místě koná ještě rodinné setkání pana Bendy, jsem zjistil až na místě. Po zmíněné schůzce jsem následoval oba další účastníky a panu Bendovi jsem velmi krátce formálně pogratuloval," uvedl Husák s tím, že v hotelu nakonec požádal o nocleh, protože nechtěl v noci odjet kvůli špatným povětrnostním podmínkám.

Je teprve leden a bývalý premiér Jiří Paroubek (69) již stihl svou letošní první dovolenou...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu