Policie možná už tuší. Našla horkou stopu k odhalení záhadné smrti krásné učitelky Violy

Facebook Violy Macakové
Facebook Violy Macakové
Foto: Viola Macakova
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 27. 5. 2020

Už půl roku skládají bratislavští kriminalisté mozaiku záhadné smrti učitelky angličtiny Violy Macákové, jejíž tělo svědci objevili v listopadu v přístavu slovenské metropole. Policie má v rukou analýzu jejího počítače. Objevili v něm stopy po její poslední činnosti.

Nad případem úmrtí učitelky z bratislavského přístavu visí stále velký otazník. Jak zemřela a proč? Policie stále nedokázala řadu otazníků rozklíčovat. "V uvedeném případě je vedeno trestní stíhání ve věci zločinu zabití. Obvinění konkrétní osobě dosud vznesené nebylo. "

Pracovat mají i s verzí, že zemřela bez cizího zavinění. Před smrtí se totiž lektorka angličtiny omlouvala známým z minulosti. 

Podle informací slovenského deníku měla učitelka na internetu hledala příznaky, příčiny i průběh onemocnění, a to v souvislosti s trombózou.

Násilná smrt

Když lektorku angličtiny našli v listopadu v přístavu, neměla na sobě kabát a chyběly i doklady a mobil. Na kamerových záznamech z města pár hodin před smrtí však kabát má. Kam se tedy podělili její věci? Policejní potápěči prohledali dno Dunaje v přístavu, ale bez úspěchu. Viola měla na těle podlitiny v oblasti kotníků a zlomený 12. obratel.

Policisté zatím záhadnou smrt vyšetřují s podezřením na zabití, nikoho konkrétního ovšem zatím neobvinili.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.