Policie rozjela pátrání po 15letém chlapci. Do akce byl zapojen vrtulník a desítky policistů

Policie pátrá po 15letém chlapci
Policie pátrá po 15letém chlapci
Foto: se svolením Policie ČR
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 15. 4. 2021

Od středečního večera policie pátrá po Tomášovi Pospíšilovi (15), který odešel z domova a už se nevrátil zpět. Do pátrací akce byly zapojeny desítky policistů a také vrtulník. "Zatím jsme neúspěšní a pátrání je bez výsledku," uvedl tiskový mluvčí policie Bohumil Malášek pro ŽivotvČesku.cz.

Ohlášení na policii přišlo kolem půlnoci, kdy volali vystrašení rodiče chlapce, že se nevrátil domů. Do terénu byly vyslány desítky policistů a psovodů se služebními psy. V noci propátrával oblast, kde by se Tomáš mohl nacházet, také policejní vrtulník s termovizí.

Hledaný nedávno 15letý chlapec je asi 170 centimetrů vysoký a má hubenou postavu. Má hnědé krátké vlasy a hnědé oči. Při odchodu z domova byl oblečený do tepláků černé barvy, mikiny a na nohou by měl mít černobílé tenisky sportovní značky Nike.

"Žádné nové informace zatím nejsou, pátrání samozřejmě probíhá. Řadu z prostředků, které máme k dispozici, jsme vyčerpali, ale patráme dále. Získáváme informace, které ověřujeme. Zatím jsme neúspěšní a pátrání je bez výsledku," uvedl tiskový mluvčí s prioritou ÚO Brno-venkov, MŘ Brno Bohumil Malášek pro ŽivotvČesku.cz.

Pokud by o Tomášovi měl někdo jakékoli informace, ať se obrátí na tísňovou linku Policie České republiky 158.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.