Policie v akci: Lela Ceterová tvrdí, že Vémola ji měl zmlátit před synem. První vyjádření mužů zákona, řeší se domácí násilí

Profimedia
Lela Ceterová a Karlos Vémola
Foto: Profimedia
Josef Šťastna | Redaktor
josef.stastna@zivotvcesku.cz
Publikováno: 11. 1. 2022

Velmi bouřlivý rozchod právě prožívají Karlos Vémola (36) a Lela Ceterová (32). MMA zápasník tvrdí, že mu partnerka byla nevěrná s tím, že dal dvě facky jejímu údajnému milenci. Estetickými zákroky vylepšená kráska pak uvedla, že ji Karlos fyzicky napadl a mělo se tak stát, když měla v náručí nedávno narozeného syna. Podle informací portálu ŽivotvČesku.cz už o celém případu ví i policie. "Pokud je podezření na spáchání trestného činu, tak se zabýváme i podněty z médií a sociálních sítí," potvrdila pro ŽivotvČesku.cz policejní mluvčí Vlasta Suchánková. Redakce se také spojila s ženou muže, kterého Vémola obvinil z toho, že mu nasadil parohy.

Lela Ceterová pro ŽivotvČesku.cz během víkendu uvedla, že nemá dobrý pocit z toho, co se v poslední době děje ve společné domácnosti. Projevila obavy z toho, že její partner Karlos Vémola změnil své chování a večery netráví s rodinou. Silikonem vylepšená sexbomba také uvedla, že si musí promyslet, jaké kroky podnikne a že musí vzít v potaz to, že se zápasníkem MMA má dvě děti. Dále opětovně uvedla, že si přeje, aby se krize dětí dotkla co nejméně.

Po víkendu ale události vzaly dramatický spád. Zápasník na svém instagramovém profilu zveřejnil video, ve kterém obvinil svou partnerku z nevěry - to ale po pár hodinách smazal. "Dovedete si představit, když chytnete ženu se svým velice dobrým kamarádem, že začnou létat facky. Dostal je jen on, dostal dvě. Ne za to, že spí s mojí ženou, ale za to, že je prase, za to, že si hraje na kamaráda. Asi bych se mu za to měl omluvit, měl jsem to řešit s chladnou hlavou. Lely jsem se ani nedotkl," sdělil v emotivním proslovu Karlos Vémola.

Redakce ŽivotvČesku.cz se několikrát pokusila s Lelou Ceterovou v pondělí večer a v úterý telefonicky spojit, svůj mobil ale nezvedala. Později se objevilo její prohlášení, které poslala do světa skrze instagramový profil své kamarádky Kamily Ch., u které nyní podle informací TV Nova našla i s dětmi azyl.

"Zbil jsi mě s dítětem v náručí. Už nikdy se k tobě nevrátím. Mám z tebe strach. Nemohu se nikomu dovolat, ani nemohu jít na svůj instagramový profil," v příspěvku tvrdila Lela Ceterová s tím, že Karlos ji údajně sebral telefon a údajně ji měl fyzicky napadnout, když v náručí držela malého syna Rockyho. "Zbil jsi mě s dítětem v náručí. Už nikdy se k tobě nevrátím," uvedla. O něco později byl ale příspěvek odstraněn.

Podle jejího tvrzení je pak Vémola nemocný člověk, je extrémně žárlivý a sám je ten, kdo navštěvuje striptýzové kluby a udržuje vztahy s několika ženami. Playmate také rázně odmítla, že by Vémolu podváděla.

Lela Ceterová vyrukovala se závažným obviněním, o kterém byla informována již policie. Středočeská policejní mluvčí Vlasta Suchánková redakci sdělila, že policisté se zabývají i tím, co se objeví v médiích a na sociálních sítích. "Je to jedna z možností, kdy reagujeme na sociální sítě a na zveřejněné informace. Pokud je podezření na spáchání trestného činu, tak se tím zabýváme," sdělila Vlasta Suchánková pro ŽivotvČesku.cz.

Karlos Vémola v úterý okolo poledne ze svého Instagramu odstranil video, ve kterém tvrdil, že Lela mu byla nevěrná s kamarádem, kterého fyzicky napadl. Za jeho troufalost mu měl »nadělit« dle svých slov dvě facky. Redakce ŽivotvČesku.cz dotyčného muže oslovila, ale k věci se odmítl vyjádřit s tím, že nesmysly řešit nebude.

Ve videu Vémola mluvil o svém kamarádovi, kterého jmenoval jako Víta Kaisera tak, že mu měl nasadit parohy v době, kdy jeho vlastní žena, s níž vychovává dvě děti, byla na operaci v nemocnici. Redakce ŽivotvČesku.cz i ji oslovila. "Je to celé nesmysl," sdělila pro ŽivotvČesku.cz partnerka Víta Kaisera a dodala: "Pokud je pravda, co Lela napsala, tak je strašné, co zažila a co zažívala. To si žádná žena ani děti nezaslouží. Já jí jen přeji, aby byla šťastná a aby bylo už jen dobře," uvedla s tím, že může zcela jednoznačně vyloučit, že by její partner měl pletky s Lelou Ceterovou.

Policejní mluvčí Vlasta Suchánková odmítla konkretizovat, zda u Karlose Vémoly - v jeho bydlišti v Měchenicích nedaleko Prahy - zasahovali muži zákona, a to kvůli podezření na domácí násilí. Mluvčí uvedla, že na takový dotaz nemůže dát konkrétní odpověď.

Na obecný dotaz, zda v Měchenicích byl v některé z domácností nutný zásah v noci z pondělí na úterý, mluvčí uvedla, že takové informace zatím nemá. "Nevím nyní, zda jsme v Měchenicích domácí násilí řešili. Nevím přesně, k jakým případům jsme vyjížděli, musím to ověřit," dodala Vlasta Suchánková pro ŽivotvČesku.cz. O tom, co Lela i Karlos sdělili novinářům o osudné noci, je podle informací ŽivotvČesku.cz policie již informována.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu