Policie vyhlásila pátrání po údajné intimní kamarádce Karlose Vémoly. Silikonová Lulu je v databázi hledaných

Policie pátrá po údajné intimní kamarádce Karlose Vémoly
Policie pátrá po údajné intimní kamarádce Karlose Vémoly
Foto: Archiv Policie ČR / nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 31. 10. 2020

Před časem tvrdila, že je intimní kamarádkou MMA zápasníka Karlose Vémoly (35), se kterým dováděla, když jeho partnerka Lela Ceterová (30) byla těhotná. Teď je v databázi osob, po kterých pátrá policie. Jde o silikonovou Zdenu Černou (39), kterou fanoušci zápasníka znají jako silikonovou Lulu.

Podle všeho je Černá v pátrání v souvislosti s krádeží peněženky, ve které byla platební karta. Stalo se tak v obchodním centru v Kladně. S informací přišel portál Blesk.

"Po paní Černé pátráme jako po hledané osobě," řekla pro ŽivotvČesku.cz mluvčí policie Veronika Čermáková.

Na záběrech, které policie zveřejnila v srpnu 2019, silikonovou blondýnu poznala její matka. Ta přišla na policii s tím, že její dcera se dostaví k výslechu, až se vrátí ze zahraničí. Černá totiž žije trvale v Německu.

Jenže na výslech se nedostavila a policie po ní vyhlásila pátrání. A to celkem už podruhé. "O této kauze slyším poprvé, s matkou jsem v dobrém kontaktu a nic takového se nestalo. Určitě se jedná o nějakého hejtra, co šíří mylné informace. Tenkrát jsem našla peněženku v obchodním centru, kterou jsem odevzdala ochrance. O žádnou krádež nešlo," uvedla pro portál údajná intimní kamarádka Vémoly.

Černá je v databázi policie od 28. července letošního roku.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.