Polonahá fotka podtrhuje intimitu. Nestárnoucí Vendula Pizingerová popsala, jak udržuje v kondici své tělo

Prezidentka nadačního fondu Kapka naděje Vendula Pizingerová
Prezidentka nadačního fondu Kapka naděje Vendula Pizingerová
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 29. 1. 2022

Prezidentka nadačního fondu Kapka naděje Vendula Pizingerová (49) patří k ženám, které si uvědomují, že vztah dvou lidí nikdy není zcela dokonalý a zasluhuje každodenní péči. Fanouškům ukázala intimní snímky z dovolené, na kterých její manžel Josef (34) odhalil mužnou hruď. Pro ŽivotvČesku.cz pak sympatická dáma přiznala, jak bojuje s věkem a jak se udržuje v kondici.

Vendula Pizingerová je pyšnou maminkou synů Jakuba (16) a ročního Josefa, kterým se snaží věnovat všechen volný čas. Jako zkušená žena si ale také uvědomuje, že není špatné čas od času děti svěřit na hlídání důvěryhodné osobě a vyrazit na jízdu ve dvou jen s manželem.

Z odpočinkového pobyt v rezortu v Jičíně pak vdova po skladateli Karlu Svobodovi (†68) sdílela fotky, na kterých se nerozpakovala ukázat odhalenou postavu. Nikoliv svoji vlastní, ale svého sympatického manžela Josefa. Vendula s humorem dodala, že na Instagramu má mezi sledujícími převážně ženy, které snímek odhaleného chlapa jistě ocení.

"Moje máma mi vždycky říkala, že je třeba pěstovat sdílení, kooperaci, blízkost, lásku a vše, co k tomu patří pouze a jen ve dvou. Bez nikoho. V tom šrumci, co teď žijeme, je to tak potřebné a uklidňující," napsala prezidentka nadačního fondu k intimnímu snímku.

Pro ŽivotvČesku.cz se Vendula Pizingerová rozpovídala také o své postavě. Už dávno není ve věku, že by hlídala každý gram navíc, spíše si život vychutnává a užívá se všemi radovánkami a slastmi.

"Snažím se jíst zdravě, ale občas také do mě spadne něco, co by asi nemělo. Ale přiznám se, že jídelníček opravdu neřeším, dám si občas i pivo i víno. Mám ráda i všechno od masa, u nás v ulici otevřeli skvělý farmářský obchod, kde mě občas zaujmou škvarky, slanina i bůček… Tyhle věci mám ráda a neřeším, že bych se tomu měla vyhýbat," prozradila se smíchem s tím, že když má člověk dobře uspokojený žaludek, tak jde všechno hned lépe.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.