Reklama:

Pomáhala týraným ženám a šířila smích. Zavražděnou Victorii, která parodovala Ivanu Trumpovou, fanoušci milovali

Victoria Velvet
Victoria Velvet
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 15. 6. 2024

Tragická zpráva o smrti zpěvačky a podnikatelky Victorie zasáhla celé Česko. Známé osobnosti, které znaly rodačku z Kapského města osobně, nemohou uvěřit tomu, že přišla o život. Její známí o ní mluví jako o pozitivní a energické ženě, která ani zdaleka nemyslela jen na dobro své a svojí rodiny, ale také pomáhala ostatním. Působila v charitativní organizaci, kterou spoluzaložila a která byla zaměřená na pomoc týraným ženám a rodinám s těžkou životní situací. Trojnásobná maminka měla ale i skvělý smysl pro humor. Několik let bavila internet svou parodií Ivany Trumpové. Její »Ivanana« se stala samostatnou komickou postavou. Tragickou smrt zpěvačky okomentoval pro ŽivotvČesku.cz hudební skladatel Daniel Barták.

Reklama:

O zpěvačce Victorii Velvet by se dalo říct, že to byla žena s velkým »Ž«. Nejen že milovala svou rodinu a udělala by pro ni cokoliv, pomoc rozdávala i ostatním, které se ocitly v tíživé situaci. Charitativní organizace, kterou založila, pomáhá zlepšovat kvalitu života rodinám nemocných a postižených dětí a obětem domácího násilí.

Reklama:

Sama Victoria v minulosti přiznala, že předtím, než poznala svého manžela, rok žila s partnerem, který ji psychicky týral. Victoria, jejíž matka pocházela z Afriky, se dle svých slov styděla za to, že psychický teror celý rok snášela a neuměla se ozvat. Naštěstí ji prý zachránili lidé v jejím okolí, kteří jí říkali, že deptání ze strany partnera není normální.

Matka tří dětí a milovnice běhání se do povědomí fanoušků v České republice zapsala také svým humorem. Zpěvačka vytvořila své alter ego »Ivananu Trump«, prostřednictvím kterého vtipně parodovala bývalou ženu amerického prezidenta. Fanoušci Victorii coby Ivananu milovali.

Ačkoliv Victoria žila od patnácti let v České republice, disponovala roztomilým přízvukem, který jí Češi rádi odpustili. Victoria byla navíc velmi chytrá a znalá amerických poměrů, což úspěch v parodování Ivany Trump ještě zesílilo. "Byla globální člověk. Se všemi těmi vědomostmi. Probrali jsme všechny volby. Britské, americké, slovenské, české," napsal ve své vzpomínce na ni moderátor Libor Bouček na Instagramu.

Na oblíbenou umělkyni, jež zemřela násilnou smrtí v pouhých čtyřiceti letech, zavzpomínal pro ŽivotvČesku.cz známý hudební skladatel Daniel Barták. "Je to strašná zpráva, Victorii jsem osobně neznal, ale věděl jsem, o koho jde. Měla specifický sametový hlas, je to obrovská tragédie," sdělil šokovaný skladatel.

Podle dostupných informací měl David Thomas Blyth zabít svou ženu kvůli žárlivosti. Údajně ho rozčílily SMS zprávy v jejím telefonu. Střelbě měla předcházet hlasitá hádka manželů, kterou slyšely i jejich děti. Po hrůzném činu, kdy podnikatel Victorii zastřelil, otočil zbraň proti sobě. Policie ale nyní údajně pracuje s verzí, že oba manžele někdo zastřelil.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: